Reklama

Już po licytacji. Nowe lokale na nabrzeżu wynajęte

Opublikowano:
Autor:

Już po licytacji. Nowe lokale na nabrzeżu wynajęte - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Licytacja odbyła się w czwartek i wzięło w niej udział 6 uczestników. Cena wywoławcza za metr kwadratowy wyniosła 15 zł. Ostatecznie najemca zapłaci stawkę 48 zł.

Licytacja odbyła się w czwartek i wzięło w niej udział sześcioro uczestników. Cena wywoławcza za metr kwadratowy wyniosła 15 zł. Ostatecznie najemca zapłaci stawkę 48 zł.

W budynku na nabrzeżu, który znajduje się na wysokości molo, są trzy lokale (jeden całoroczny, dwa sezonowe). Licytacja, która obyła się w Staromiejskim Centrum Biznesu, dotyczyła wynajęcia wszystkich trzech. Zwycięzcą, a właściwie zwyciężczynią okazała się Elżbieta Wasek, która w tym tygodniu - w imieniu Przedsiębiorstwa Instalacyjno-Budowlanego WASKOP - lidera konsorcjum budowlanego - podpisała umowę na przebudowę al. Kilińskiego.

(fot. UMP)

Firma, jak twierdzą w płockim Ratuszu, ma jednak doświadczenia w gastronomii.

- Uczestników licytacji było sześcioro, cena wywoławcza wynosiła 15 zł za metr kwadratowy - powiadomił Hubert Woźniak z Referatu Informacji Miejskiej w płockim Ratuszu. - Elżbieta Wasek zakończyła ją kwotą 48 zł za metr kwadratowy. Umowa na wynajęcie lokali będzie obowiązywała do 31 marca 2022. Z deklaracji pani Elżbiety Wasek wynika, że chce uruchomić działalność na bulwarach tak szybko, jak to możliwe. Być może już na Piknik Lotniczy.

A zatem wkrótce dowiemy się, co nam zaserwują w nowych lokalach...

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE