Reklama

Już oficjalnie, wiceprezes miejskiej spółki stanie się prezesem

Opublikowano:
Autor:

Już oficjalnie, wiceprezes miejskiej spółki stanie się prezesem  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Znamy już nowy zarząd Komunikacji Miejskiej. Z funkcją prezesa żegna się Janusz Majchrzak, który odchodzi na emeryturę.

Znamy już nowy zarząd Komunikacji Miejskiej. Z funkcją prezesa, zgodnie z zapowiedzią, żegna się Janusz Majchrzak, który odchodzi na emeryturę.

Decyzją Rady Nadzorczej Komunikacji Miejskiej – Płock od 1 listopada 2018 roku funkcję prezesa zarządu będzie pełnił Marcin Uchwał - dotychczasowy wiceprezes spółki. Stanowisko wiceprezesa przejmie po nim 12 listopada Aleksandra Sieczkowska – Pachelska.

[ZT]20742[/ZT]

Rzeczniczka prasowa  spółki, Kinga Wochowska tak przedstawia nową wiceprezes:

Aleksandra Sieczkowska – Pachelska jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego Wydziału Ekonomiczno - Socjologicznego na kierunku ekonomii i ekonometrii, Executive Master of Business Administration Executive (MBA) - Academy of Entreprenurship and Management The L.Koźmińskiego w Warszawie, accredited EQUIS, a także podyplomowych studiów: menadżerskich, zarządzania wartością firmy, rachunkowości zarządczej i finansowej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, ukończyła także Profesjonalne Studium Finansów dla Menadżerów - Centrum Edukacji Przemysłu Naftowego, oraz Elite Leadership program – Harvard Business Review Polska.

Przed objęciem funkcji wiceprezesa Komunikacji Miejskiej – Płock Sp. z o.o. od 2016 roku pełniła funkcję prezes zarządu Solumus GAS Sp. z o.o. w Warszawie, wcześniej wiceprezes PERN Przyjaźń SA Płock. Przez kilkanaście lat związana z PKN Orlen.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE