Reklama

Już jutro głosujemy na naszych sąsiadów

Opublikowano: sob, 23 mar 2013 10:45
Autor:

Już jutro głosujemy na naszych sąsiadów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jutro, w niedzielę, we wszystkich dzielnicach Płocka odbędą się wybory do rad osiedli. Nie zapomnijcie pofatygować się do urn i zagłosować na swoich sąsiadów!

Jutro, w niedzielę, we wszystkich dzielnicach Płocka odbędą się wybory do rad osiedli. Nie zapomnijcie pofatygować się do urn i zagłosować na swoich sąsiadów!

Dzięki wabikowi w postaci zniesienia 8-procentowej frekwencji przy urnach, na wszystkich 21 osiedlach w Płocku będą w tej kadencji działały osiedlowe rady. Kto będzie w nich zasiadał i reprezentował interesy całej dzielnicy - zależy od mieszkańców. Pewne jest za to, że w sumie będziemy mieli więc 315 nowych radnych.

Wybory już jutro, w niedzielę, od 8.00 do 20.00. Niektórzy mieszkańcy będą mieli trudny orzech do zgryzienia - m.in. na osiedlach Dobrzyńska, Kochanowskiego, Łukasiewicza zgłosiło się ponad 40 śmiałków (rada osiedla liczy 15 członków), a na Podolszycach - ponad 50! W sumie w szranki stanie 623 kandydatów, są między nimi również obecni radni płockiej rady miasta (przepisy nie zabraniają łączyć tych funkcji), a także były wiceprezydent.

Jak podaje biuro prasowe Ratusza, głos zostanie uznany za ważny, gdy wyborca postawi znak „X” przy nazwisku minimum jednego kandydata, maksymalnie można głosować aż na 15.

Do oddania głosu na kandydatów na osiedlowych radnych zachęcają wszyscy - i prezydent Płocka, i przewodniczący rady miasta, dziś o 17.00 w galerii Wisła do pójścia na wybory będzie namawiał poseł Piotr Zgorzelski.

Przypomnijmy: w upływającej czteroletniej kadencji rad osiedli, czyli najmniejszych jednostek lokalnego samorządu, udało się wyłonić radnych jedynie dziewięciu dzielnic z 21 istniejących w Płocku. Radni pracowali na głównie na osiedlach znajdujących się na obrzeżach miasta: w Borowiczkach, Ciechomicach, Górach, Imielnicy, Pradolinie Wisły, Radziwiu, Trzepowie i na Winiarach, wyjątkiem było Stare Miasto, na którym również udało się utworzyć radę osiedla. Swoich rajców nie mieli natomiast mieszkańcy pozostałych dwunastu osiedli, w tym takich dużych dzielnic jak np. Podolszyce, Tysiąclecia czy Kochanowskiego.

Jeszcze raz przypominamy wszystkich kandydatów na osiedlowych radnych:

Osiedle Borowiczki – Okręg Wyborczy nr 1

1. Antczak Michał lat 33, ul. Pocztowa
2. Bakierzyńska Anna lat 32, ul. Sarnia
3. Brzuzy Beata lat 41, ul. Sarnia
4. Garwacka Jadwiga Lucyna lat 60, ul. Rybna
5. Gradomski Ireneusz Stanisław lat 42, ul. Pocztowa
6. Karczewski Stefan lat 58, ul. Lipowa
7. Komosa Danuta Ewa lat 46, ul. Wilcza
8. Kowalski Andrzej Ryszard lat 53, ul. Mazurska
9. Michalski Przemysław Zbigniew lat 29, ul. Borowicka
10. Niewiadomski Jan lat 59, ul. Wierzbowa
11. Olewniczak Maria Bożena lat 50, ul. Sarnia
12. Sobczak Irena Jadwiga lat 60, ul. Lipowa
13. Stefański Daniel lat 21, ul. Borowicka
14. Szczutowski Hubert lat 22, ul. Lipowa
15. Rosowska Anna Jadwiga lat 55, ul. Lipowa
16. Rykała Anna Wioletta lat 50, ul. Borowicka
17. Rzepkowska Zofia Anna lat 51, ul. Powiśle
18. Sosnowska Katarzyna lat 47, ul. Żuławska
19. Stańczak Marianna Janina lat 71, ul. Żuławska
20. Zawadzka Anna lat 33, ul. Wilcza

Osiedle Ciechomice – Okręg Wyborczy nr 2

1. Baranowska Ewa lat 52, ul. Browarna
2. Baranowski Franciszek Andrzej lat 56, ul. Browarna
3. Bernard Ewelina lat 30, ul. Browarna
4. Jakacka Marzena lat 39, ul. Rumiankowa
5. Jabłońska Elżbieta lat 40, ul. Włościany
6. Janicka Marzena lat 40, ul. Janówek
7. Jankowska Katarzyna lat 41, ul. Miętowa
8. Jasiński Jacek lat 44, ul. Piwna
9. Kacprzak Grzegorz lat 52, ul. Ciechomicka
10. Kamińska Alicja lat 40, ul. Ciechomicka
11. Kowalski Zbigniew lat 43, ul. Ciechomicka
12. Morzyński Wiesław lat 72, ul. Browarna
13. Paliwoda Ewa lat 36, ul. Ciechomicka
14. Petrykowski Adrian lat 26, ul. Ciechomicka
15. Seweryniak Mariusz Mirosław lat 37, ul. Piwna
16. Sławańska – Siłkowska Renata Irena lat 48, ul. Browarna
17. Smok Arkadiusz lat 34, ul. Ciechomicka
18. Strzałkowski Michał Andrzej lat 28, ul. Janówek

Osiedle Dobrzyńska – Okręg Wyborczy nr 3

1. Bernard Bogdan Walery lat 65, ul. Gałczyńskiego
2. Berner Iwona Mirosława lat 53, ul. Słodowa
3. Bienias Renata lat 45, ul. Pszczela
4. Borowska Agnieszka lat 34, ul. Skłodowskiej
5. Charzyńska Beata Agnieszka lat 37, ul. Pszczela
6. Czerzniewska Ewa Bożena lat 55, ul. Skłodowskiej
7. Dzięcioł Monika lat 36, ul. Pszczela
8. Gąsewicz Agnieszka Ewa lat 45, ul. Słodowa
9. Gorsiak Magdalena Andżelika lat 26, ul. Pszczela
10. Jurczak Mateusz lat 27, ul. Słodowa
11. Kalinowski Daniel lat 31, ul. Skłodowskiej
12. Kędryna Jacek lat 54, ul. Skłodowskiej
13. Kicińska Bożenna Urszula lat 61, ul. Bartnicza
14. Kicińska Elżbieta lat 34, ul. Bartnicza
15. Kołodziejski Paweł Adam lat 29, ul. Jaśminowa
16. Koper Lucyna lat 45, ul. Topolowa
17. Koper Małgorzata Iwona lat 40, al. Kobylińskiego
18. Kotarska Bożena lat 53, al. Kobylińskiego
19. Lankiewicz Mateusz lat 21, ul. Jaśminowa
20. Maćkowska Beata Bronisława lat 43, ul. Bartnicza
21. Maślankowski Jacek lat 30, ul. Kredytowa
22. Mikołajczyk Artur lat 35, ul. Skłodowskiej
23. Mikołajczyk Urszula lat 31, ul. Skłodowskiej
24. Milewski Jakub lat 33, ul. Jaśminowa
25. Morawska Bożena Jadwiga lat 59, ul. Słodowa
26. Nosarzewski Mariusz Franciszek lat 45, ul. Słodowa
27. Olecka Marta Barbara lat 30, ul. Pszczela
28. Prokopowicz Maria lat 61, ul. Skłodowskiej
29. Puchalska Wioletta lat 43, ul. Jaśminowa
30. Rachocki Romuald Dariusz lat 46, ul. Pszczela
31. Rajewski Jacek lat 48, ul. Kredytowa
32. Rutkowski Arkadiusz Jerzy lat 25, ul. Bartnicza
33. Staniszewski Wojciech Jarosław lat 44, ul. Kredytowa
34. Strzelecki Jacek lat 46, ul. Jaśminowa
35. Szlachta Bożena Aniela lat 45, ul. Słodowa
36. Trzcińska Maria Magdalena lat 46, ul. Pszczela
37. Urbański Mariusz Maciej lat 42 , ul. Jaśminowa
38. Witkowski Krzysztof lat 51, ul. Pszczela
39. Witkowski Marek lat 40, ul. Kredytowa
40. Witkowski Przemysław lat 26, ul. Pszczela
41. Wiśniewska Iwona Barbara lat 36, ul. Bartnicza
42. Woźniak Mariola lat 48, ul. Skłodowskiej
43. Zabielska Irena lat 60, ul. Bartnicza
44. Zotow Beata Małgorzata lat 46, ul. Skłodowskiej

Osiedle Dworcowa – Okręg Wyborczy nr 4

1. Adamski Wojciech lat 59, ul. Chopina
2. Barczykowska – Krzewska Magdalena lat 33, ul. Lasockiego
3. Chemski Bernard René lat 67, ul. Chopina
4. Chęciński Jan Mieczysław lat 59, ul. Dworcowa
5. Chyliński Stanisław Tadeusz lat 62, ul. Otolińska
6. Korneszczuk Jadwiga Lucyna lat 68, ul. Lasockiego
7. Kowalski Zdzisław lat 75, ul. Chopina
8. Krysiak Hanna Barbara lat 64, ul. Dworcowa
9. Lewandowski Andrzej lat 64, ul. Chopina
10. Manecki Jerzy Antoni lat 66, ul. Obrońców Płocka 1920 r.
11. Ostrowski Marek lat 42, ul. Lasockiego
12. Owsik Marek lat 41, ul. Lasockiego
13. Przygucka Małgorzata lat 42, ul. Chopina
14. Przygucki Sławomir lat 45, ul. Chopina
15. Rusek Stanisław Marek lat 65, ul. Chopina
16. Rusinek Krystyna lat 61, ul. Lasockiego
17. Sawicka Barbara Wanda lat 65, ul. Reja
18. Węglarz Radosław Cezary lat 34, ul. Lasockiego
19. Zabłocka Hanna Bogumiła lat 42, ul. Chopina

Osiedle Góry – Okręg Wyborczy nr 5

1. Czerska Cecylia lat 73, ul. Jaworowa
2. Czmiel Paweł lat 25, ul. Jaworowa
3. Drzewiecka Bożena lat 52, ul. Podleśna
4. Grabowski Tadeusz lat 57, ul. Góry
5. Jędrzejczak Marek Leszek lat 59, ul. Przyszkolna
6. Kowalczyk Tadeusz lat 60, ul. Jaworowa
7. Krac Hanna lat 49, ul. Jaworowa
8. Krupa Adrian lat 19, ul. Podleśna
9. Krupa Rafał Maria lat 48, ul. Podleśna
10. Kuźniewski Andrzej lat 52, ul. Parkowa
11. Kuźniewski Krzysztof lat 24, ul. Parkowa
12. Leśniowska Elżbieta lat 47, ul. Podleśna
13. Leśniowski Władysław Zbigniew lat 57, ul. Podleśna
14. Marzec Jan lat 42, ul. Góry
15. Pietrzak Sylwia lat 27, ul. Wysoka
16. Wilgocki Józef Tadeusz lat 64, ul. Gajowa
17. Zacharski Wiesław lat 62, ul. Góry

Osiedle Imielnica – Okręg Wyborczy nr 6

1. Barański Mieczysław Stanisław lat 68, ul. Łamana
2. Dłuzińska Joanna Maria lat 46, ul. Leszczynowa
3. Dudek Andrzej lat 57, ul. Skrajna
4. Goćkowska Irena Bożena lat 56, ul. Prosta
5. Gonta Henryk lat 64, ul. Sielska
6. Kalinowska Iga Maria lat 34, ul. Poziomkowa
7. Kander Krystyna lat 61, ul. Prosta
8. Kaniewski Artur lat 39, ul. Orzechowa
9. Kolczyński Marek lat 53, ul. Wiśniowa
10. Kolczyński Tomasz Zdzisław lat 56, ul. Majowa
11. Kołodziejski Robert Tomasz lat 49, ul. Orzechowa
12. Korczak Elżbieta lat 53, ul. Lokalna
13. Korczak Michał Marcin lat 27, ul. Lokalna
14. Niedzielak Aniela Honorata lat 62, ul. Skrajna
15. Petera Zenon lat 59, ul. Wiosenna
16. Przemyłski Marek Adam lat 36, ul. Żywiczna
17. Romaniuk Dariusz Tomasz lat 41, ul. Poziomkowa
18. Walczak Marek Robert lat 48, ul. Kątowa
19. Wierzchowski Bogdan lat 47, ul. Morelowa
20. Zawadzki Edward lat 70, ul. Orzechowa

Osiedle Kochanowskiego – Okręg Wyborczy nr 7

1. Bogiel Sylwia Barbara lat 23, ul. Chopina
2. Bugaj Waldemar Wojciech lat 44, ul. Lotników
3. Danecki Tomasz lat 40, ul. Obrońców Westerplatte
4. Dąbrowska Anna lat 41, ul. Obrońców Westerplatte
5. Dojniak Arkadiusz Adam lat 39, ul. 11 Listopada
6. Domina Stanisław lat 67, ul. Wschodnia
7. Filisiński Władysław lat 69, ul. Północna
8. Gajewska Ewa Stanisława lat 54, ul. Mickiewicza
9. Gapiński Maciej lat 39, ul. Obrońców Westerplatte
10. Grefkowicz Miłosz lat 21, ul. Kochanowskiego
11. Górka Jolanta Krystyna lat 45, ul. Traugutta
12. Jąderek Danuta Marianna lat 61, ul. Kochanowskiego
13. Jąderek Marta Katarzyna lat 31, ul. Mickiewicza
14. Kołodziejski Lech lat 65, ul. Żwirki i Wigury
15. Kosewska Anna Elżbieta lat 45, ul. Obrońców Westerplatte
16. Krawczyńska Dorota Zofia lat 47, ul. Traugutta
17. Krześniak Hubert lat 36, ul. Obrońców Westerplatte
18. Lelińska Iwona lat 37, ul. Mickiewicza
19. Michalska Marianna Bożena lat 57, ul. Lotników
20. Mierzejewska Agnieszka Maria lat 46, ul. Obrońców Westerplatte
21. Paluszewski Wiesław Kazimierz lat 70, ul. Północna
22. Pełka Grażyna lat 60, ul. Mickiewicza
23. Petrykowski Janusz Zbigniew lat 50, ul. Lotników
24. Pięta Anna lat 40, ul. Kochanowskiego
25. Podlińska Alicja Barbara lat 64, ul. Obrońców Westerplatte
26. Rutkowski Andrzej lat 55, ul. Traugutta
27. Rybicki Stefan Eugeniusz lat 63, ul. Obrońców Westerplatte
28. Rydzewski Ryszard Jacek lat 69, ul. Kochanowskiego
29. Rygalski Wojciech Marek lat 56, ul. Północna
30. Ryniak Małgorzata Teresa lat 57, ul. Obrońców Westerplatte
31. Sebastianowicz Krzysztof lat 50, ul. Bielska
32. Siedlecka Iwona lat 45, ul. Północna
33. Sulkowski Tadeusz lat 52, ul. Sportowa
34. Szadkowski Dariusz lat 34, ul. Obrońców Westerplatte
35. Szatkowska Anna lat 48, ul. Obrońców Westerplatte
36. Szczecińska - Byttner Maria Jolanta lat 52, ul. Bielska
37. Szkopek Stanisław lat 38, ul. Północna
38. Sztendur – Jarzyńska Jolanta Maria lat 46, ul. Lotników
39. Świgost Wojciech lat 33, ul. Północna
40. Tarka Danuta Renata lat 42, ul. Kochanowskiego
41. Wółkiewicz Aniela Jadwiga lat 51, ul. Lotników
42. Wrzeszczyński Józef Bogusław lat 64, ul. Lotników
43. Wyszyński Tadeusz lat 72, ul. Żwirki i Wigury
44. Zawadzki Tomasz Wiesław lat 65, ul. Kochanowskiego

Osiedle Kolegialna – Okręg Wyborczy nr 8

1. Adamkowska Katarzyna Teresa lat 51, ul. Kolegialna
2. Antonowicz Dariusz lat 39, ul. Sienkiewicza
3. Aronowska Wioletta Małgorzata lat 34, ul. Jakubowskiego
4. Banaszczak Zyta lat 48, ul. Kolegialna
5. Bornińska Martyna lat 18, ul. Kolegialna
6. Burek Alina Zofia lat 53, ul. Gradowskiego
7. Bury Michał Marek lat 33, ul. Padlewskiego
8. Cak Piotr Karol lat 53, ul. Tumska
9. Ciszewski Dariusz lat 43, ul. Krótka
10. Czowgan Ewa Maria lat 62, ul. Gradowskiego
11. Jakielski Tomasz lat 45, ul. Krótka
12. Jankowski Rafał Andrzej lat 23, ul. Jachowicza
13. Jaroszewski Patryk lat 22, ul. Gradowskiego
14. Jędrzejewska Bogumiła Wiesława lat 58, ul. Sienkiewicza
15. Kacperowski Marcin lat 33, al. Kilińskiego
16. Kłosińska Monika Beata lat 49, ul. Padlewskiego
17. Krupowicz Elżbieta lat 55, ul. Sienkiewicza
18. Markowska Ewa Beata lat 42, ul. Sienkiewicza
19. Matusiak Krzysztof Stanisław lat 39, ul. Jachowicza
20. Misiak Józef Leon lat 61, ul. Padlewskiego
21. Nowakowski Jerzy lat 56, ul. Jakubowskiego
22. Obrębski Jerzy lat 58, ul. 3 Maja
23. Parzybut Wiesław lat 76, ul. Pasaż
24. Patrowicz Monika lat 36, ul. 3 Maja
25. Sarzalska Henryka lat 48, ul. Sienkiewicza
26. Sobczak Aleksandra lat 54, ul. Sienkiewicza
27. Sobótka Andrzej Józef lat 50, ul. Krótka
28. Sokolnicki Wojciech lat 38, ul. 1 Maja
29. Tollik Aneta lat 35, ul. Padlewskiego
30. Tollik Piotr Rafał lat 37, ul. Padlewskiego
31. Urbaczewska Alicja lat 42, ul. Kolegialna
32. Woźniak Zygmunt Józef lat 65, ul. Krótka
33. Wrześniewski Sławomir Jarosław lat 28, ul. 3 Maja
34. Zieleniewski Jacek lat 52, ul. 3 Maja

Osiedle Łukasiewicza – Okręg Wyborczy nr 9

1. Bednarski Andrzej lat 73, ul. Gawareckiego
2. Belicki Zdzisław lat 75, ul. Płoskiego
3. Buraczyński Zygmunt lat 66, ul. Rembielińskiego
4. Chojnacka Jolanta lat 60, ul. Królowej Jadwigi
5. Czerwińska Dominika Aleksandra lat 28, ul. Gawareckiego
6. Dąbkowska – Kokosińska Jolanta Beata lat 44, ul. Rutskich
7. Doliński Andrzej lat 44, ul. Wolskiego
8. Foryszewska Aneta Maria lat 39, ul. Rembielińskiego
9. Grzelak Jarosław Roman lat 45, ul. Batalionów Chłopskich
10. Jankowska Aleksandra lat 76, ul. Rutskich
11. Kapturski Robert Mariusz lat 37, ul. Królowej Jadwigi
12. Kiełbasa Helena lat 78, ul. Gwardii Ludowej
13. Kijoch Monika lat 35, ul. Rembielińskiego
14. Koper Wanda Krystyna lat 67, ul. Gawareckiego
15. Kowalski Andrzej lat 64, ul. Rutskich
16. Kozłowska Krystyna Lucyna lat 56, ul. Wolskiego
17. Król Krystyna lat 71, ul. Gwardii Ludowej
18. Kwasiborska Agnieszka Maria lat 43, ul. Gwardii Ludowej
19. Lewandowska Magdalena lat 62, ul. Rutskich
20. Lewandowski Piotr lat 36, ul. Wolskiego
21. Lodziński Marcin Wojciech lat 33 , ul. Wolskiego
22. Machnicki Janusz lat 65 , ul. Kossobudzkiego
23. Małkowski Włodzimierz Czesław lat 66 , ul. Wolskiego
24. Marciniak Anna Barbara lat 63 , ul. Płoskiego
25. Milewska Jadwiga Wanda lat 70 , ul. Gawareckiego
26. Młodziejewski Sylwester lat 66 , ul. Rutskich
27. Muraszewska Teresa lat 61 , ul. Łukasiewicza
28. Nowakowska Anna Jadwiga lat 40 , ul. Rutskich
29. Pawlak Edyta lat 39 , ul. Rembielińskiego
30. Perkowska Anna Maria lat 67 , ul. Płoskiego
31. Pietrzak Alicja lat 66 , ul. Gwardii Ludowej
32. Piękoś Jadwiga lat 62 , ul. Orlińskiego
33. Piotrowski Andrzej lat 74 , ul. Batalionów Chłopskich
34. Ruszczyk Artur lat 32 , ul. Rutskich
35. Ryst Stanisław lat 79 , ul. Gawareckiego
36. Sikora Grzegorz Marian lat 43 , ul. Orlińskiego
37. Sobolewska Mirosława Krystyna lat 55 , ul. Rembielińskiego
38. Staśko Andrzej Krzysztof lat 43 , ul. Wolskiego
39. Szwech Czesław lat 73, ul. Gwardii Ludowej
40. Urbański Daniel lat 21, ul. Królowej Jadwigi
41. Walczak Władysław Sylwester lat 76, ul. Rembielińskiego
42. Wieczorek Kazimierz lat 70, ul. Rembielińskiego
43. Wiśniewski Tadeusz lat 66, ul. Gwardii Ludowej
44. Wojciechowska Anna lat 35, ul. Morykoniego
45. Wolski Stanisław Zdzisław lat 72, ul. Rutskich
46. Woźniak Felicja lat 69, ul. Królowej Jadwigi

Osiedle Międzytorze – Okręg Wyborczy nr 10

1. Bielańska Maria lat 59, ul. Dobrowolskiego
2. Borczuk Andrzej Witold lat 62, ul. Gierzyńskiego
3. Fudała Rajmund Władysław lat 58, ul. Dobrowolskiego
4. Jabłkiewicz Iwona lat 38, ul. Gierzyńskiego
5. Kęsicka Lucyna Danuta lat 55, ul. Lachmana
6. Kłosiński Jarosław lat 21, ul. Dobrowolskiego
7. Kwiatkowski Jan Kazimierz lat 69, ul. Piaska
8. Lewandowska Barbara Maria lat 67, ul. Gierzyńskiego
9. Michalski Krzysztof lat 42, ul. Gierzyńskiego
10. Mikołajewski Romuald Ludwik lat 58, ul. Piaska
11. Muczyński Krzysztof lat 62, ul. Dobrowolskiego
12. Piotrowski Henryk Ireneusz lat 63, ul. Dobrowolskiego
13. Przybyłowski Jan lat 68, ul. Lachmana
14. Rączkowski Marcin lat 28, ul. Piaska
15. Sadecka Lucyna lat 65, ul. Lachmana
16. Sławiński Dariusz lat 48, ul. Gierzyńskiego
17. Skotnicka – Tracka Elżbieta Maria lat 67, ul. Gierzyńskiego
18. Skrocki Piotr lat 25, ul. Piaska
19. Skrocki Zbigniew Tadeusz lat 60, ul. Piaska
20. Sobczak Jarosław lat 29, ul. Dobrowolskiego
21. Starzyński Paweł Jarosław lat 44, ul. Gierzyńskiego
22. Stępniewski Jan lat 63, ul. Lachmana
23. Tomaszewski Jerzy Zbysław lat 58, ul. Lachmana
24. Wilary Marzena Agnieszka lat 38, ul. Gierzyńskiego
25. Zajączkowski Leszek lat 47, ul. Dobrowolskiego
26. Ziemińska Aneta lat 36, ul. Gierzyńskiego
27. Ziółkowska Izabela lat 31, ul. Gierzyńskiego

Osiedle Podolszyce Południe – Okręg Wyborczy Nr 11

1. Bogacz Robert Karol lat 46, ul. Swojska
2. Bombalicka Małgorzata lat 48, al. Jana Pawła II
3. Chmielewska Anna Maria lat 42, ul. Czwartaków
4. Chyła Edmund lat 66, ul. Czwartaków
5. Cieślak Adam Sebastian lat 32, ul. Czwartaków
6. Czekaj Wanda lat 60, ul. Czwartaków
7. Dąbrowski Marek lat 51, al. Jana Pawła II
8. Gawliński Mariusz Edward lat 32, ul. Czwartaków
9. Girszewski Hubert lat 27, al. Jana Pawła II
10. Gonczaryk Natasza lat 41, al. Jana Pawła II
11. Gontarski Dariusz Maciej lat 32, al. Jana Pawła II
12. Gościniak Waldemar Stanisław lat 54, ul. Swojska
13. Górecka Jolanta Renata lat 44, ul. Wilczyńskiego
14. Grabelak Elżbieta lat 55, ul. Czwartaków
15. Grabowski Arkadiusz lat 35, ul. św. Wojciecha
16. Izdebska Aneta lat 37, al. Jana Pawła II
17. Jagiełło Marzena Zofia lat 49, al. Jana Pawła II
18. Jakubczyk Bożena Aniela lat 57, ul. Czwartaków
19. Janas Ryszard Andrzej lat 55, ul. Czwartaków
20. Jankowski Łukasz lat 26, ul. Czwartaków
21. Jankowski Mikołaj lat 18, ul. Czwartaków
22. Jarzyński Łukasz lat 26, al. Jana Pawła II
23. Jaworek Mariusz lat 41, al. Jana Pawła II
24. Jędrzejak Marek Tadeusz lat 65, al. Jana Pawła II
25. Kłopotowski Łukasz Piotr lat 24, al. Jana Pawła II
26. Kobla – Antczak Dagmara Bianka lat 38, al. Jana Pawła II
27. Kołodziejska Anna lat 38, al. Jana Pawła II
28. Krajewska Teresa Apolonia lat 72, ul. Pałacowa
29. Krzemiński Ludwik lat 63, al. Jana Pawła II
30. Kuczyński Jarosław Antoni lat 54, al. Jana Pawła II
31. Kurkiewicz Joanna lat 34, ul. Czwartaków
32. Kwiatkowska Krystyna lat 58, ul. Czwartaków
33. Kwiatkowski Andrzej Michał lat 37, ul. Czwartaków
34. Lewandowska Małgorzata lat 40, ul. Czwartaków
35. Lisicki Leszek lat 40, ul. Zubrzyckiego
36. Maksymiuk Zdzisław lat 59, ul. Zubrzyckiego
37. Marzec Tomasz Marcin lat 26, al. Jana Pawła II
38. Nowacki Tomasz lat 39, al. Jana Pawła II
39. Nowak Maciej Patryk lat 33, al. Jana Pawła II
40. Pardyka Marta Anna lat 27, ul. Czwartaków
41. Piesyk Anna Barbara lat 32, al. Jana Pawła II
42. Przedlacki Andrzej lat 63, ul. Szczęsnego
43. Pydyniak Adam lat 21, ul. Czwartaków
44. Pydyniak Włodzimierz lat 54, ul. Czwartaków
45. Rudowska Barbara Krystyna lat 64, ul. Zubrzyckiego
46. Rychlicki Tomasz lat 50, al. Jana Pawła II
47. Seliwiak Bogumiła lat 54, ul. Czwartaków
48. Szczytniewska Beata lat 38, al. Jana Pawła II
49. Szymańska Renata lat 33 , al. Jana Pawła II
50. Szymański Tadeusz lat 66, ul. Czerwonych Kosynierów
51. Tarnowska – Kuświk Izabela lat 42, al. Jana Pawła II
52. Wiechecki Jan lat 54, al. Jana Pawła II
53. Woroniecki Krzysztof lat 31, ul. św. Wojciecha
54. Wyrębkowski Jan lat 61, ul. Czwartaków
55. Zawadzka Katarzyna Alicja lat 39, ul. Czwartaków

Osiedle Podolszyce Północ – Okręg Wyborczy nr 12

1. Bańka Andrzej lat 56, ul. Szarych Szeregów
2. Bańka Jolanta Maria lat 57, ul. Szarych Szeregów
3. Basiewicz Krzysztof lat 31, ul. Hubalczyków
4. Brudnicki Adrian lat 38, al. Armii Krajowej
5. Czubak Mateusz Paweł lat 19, ul. Wyszogrodzka
6. Drozdowski Michał Norbert lat 30, ul. Kutrzeby
7. Dymek Stanisław lat 59, ul. Szarych Szeregów
8. Gątarek Kamil lat 26, ul. Sucharskiego
9. Grabowski Piotr lat 47, ul. Sucharskiego
10. Hacia Mariusz lat 40, al. Armii Krajowej
11. Hermanowski Michał Przemysław lat 25, ul. Wyszogrodzka
12. Jagodzińska Katarzyna Małgorzata lat 45, ul. Szarych Szeregów
13. Jarzębowski Antoni lat 66, al. Armii Krajowej
14. Jarzyński Andrzej Wiktor lat 62, ul. Hubalczyków
15. Kaliska Bogumiła Ewelina lat 27, ul. Sikorskiego
16. Kałwa Waldemar lat 63, ul. Hubalczyków
17. Kiełek Andrzej Stanisław lat 62, ul. Walecznych
18. Kierzkowski Bartosz lat 24, ul. Sucharskiego
19. Kijek Marcin lat 21, ul. Sikorskiego
20. Kowalska Jolanta Teresa lat 58, al. Armii Krajowej
21. Kozanecki Jarosław lat 52, ul. Łączniczek
22. Kurczyński Bogdan lat 56, ul. Hubalczyków
23. Kwaśniewski Andrzej Wiesław lat 55, ul. Hubalczyków
24. Lewandowski Łukasz lat 30, ul. Szarych Szeregów
25. Lubińska Agnieszka Hanna lat 63, ul. Baczyńskiego
26. Mrozowski Jarosław lat 43, al. Armii Krajowej
27. Niedziałkowska Magdalena lat 35, al. Armii Krajowej
28. Orędowicz Piotr lat 24, ul. Hubalczyków
29. Przygoda Bogumiła lat 54, al. Armii Krajowej
30. Radzki Ryszard lat 63, ul. Sucharskiego
31. Rakowski Rafał lat 27, ul. Sikorskiego
32. Roman Cezary Tadeusz lat 34, ul. Szarych Szeregów
33. Różycki Jan Tadeusz lat 63, ul. Szarych Szeregów
34. Rutecki Kamil Krzysztof lat 27, ul. Wyszogrodzka
35. Rybacki Krzysztof lat 56, ul. Sucharskiego
36. Sobecki Benedykt Leszek lat 58, ul. Baczyńskiego
37. Soboń Michał Jakub lat 35, al. Armii Krajowej
38. Stempnowska Anna lat 20, ul. Grota – Roweckiego
39. Stempnowska Marta lat 26, ul. Grota – Roweckiego
40. Szadkowska Elżbieta lat 45, ul. Wyszogrodzka
41. Szczerbak Rafał Jan lat 35, ul. Wyszogrodzka
42. Tomaszewski Jakub lat 25, ul. Grota - Roweckiego
43. Torbicki Dariusz lat 41, ul. Walecznych
44. Trzcińska Katarzyna Maria lat 22, ul. Patriotów
45. Trzciński Zbigniew lat 47, ul. Patriotów
46. Turowski Maciej Marek lat 53, ul. Sikorskiego
47. Walczak Tomasz lat 38, al. Armii Krajowej
48. Warowny Andrzej Tadeusz lat 61, ul. Sucharskiego
49. Wiśniewska Anna Magdalena lat 36, al. Armii Krajowej
50. Żeromski Patryk Krzysztof lat 20, ul. Wyszogrodzka
51. Żulewski Bogdan lat 45, ul. Obrońców Helu
52. Żywiałkowski Zbigniew lat 58, ul. Baczyńskiego

Osiedle Pradolina Wisły – Okręg Wyborczy nr 13

1. Bieniek Marek lat 44, ul. Nizinna
2. Chromiec Julia lat 38, ul. Nizinna
3. Czerniak Bogusław Andrzej lat 47, ul. Nizinna
4. Czerniak Krystyna lat 47, ul. Nizinna
5. Dorobek Michał lat 22, ul. Nizinna
6. Głogulska Wioleta lat 28, ul. Jordanowska
7. Głogulski Arkadiusz Grzegorz lat 34, ul. Jordanowska
8. Jasińska Aneta lat 30, ul. Nizinna
9. Kacprzak Marianna lat 58, ul. Jordanowska
10. Karasiewicz Sebastian lat 34, ul. Nadwiślańska
11. Kołodziejska Marzenna lat 47, ul. Dobrzykowska
12. Kozłowski Jacek lat 32, ul. Nizinna
13. Kozłowski Robert lat 34, ul. Nizinna
14. Kujawa Joanna lat 33, ul. Nadwiślańska
15. Paczkowska Karolina lat 19, ul. Nizinna
16. Petrykowski Marek lat 36, ul. Nizinna
17. Przybyszewska Marlena lat 26, ul. Nizinna
18. Ptaszyński Jacek lat 40, ul. Jordanowska
19. Ptaszyński Krzysztof lat 38, ul. Nizinna
20. Seliwiak Elżbieta lat 30, ul. Jordanowska
21. Sitkiewicz Agnieszka lat 41, ul. Tokarska
22. Sobczak Marlena lat 35, ul. Tokarska
23. Sochacka Anna lat 32, ul. Dobrzykowska
24. Waszkiewicz Adam lat 23, ul. Nizinna
25. Waszkiewicz Łukasz lat 20, ul. Nizinna
26. Waszkiewicz Marek Grzegorz lat 48 , ul. Tokarska
27. Wójtewicz Wioleta lat 27, ul. Nizinna
28. Wróblewski Gabriel Piotr lat 23, ul. Tokarska

Osiedle Radziwie – Okręg Wyborczy nr 14

1. Banach Bogdan lat 54, ul. Zagroda
2. Berdek – Paskuda Anna Bożena lat 52, ul. Sannicka
3. Bieniek Grzegorz lat 60, ul. Popłacińska
4. Fijałkowski Sławomir Mirosław lat 41, ul. Przesmyk
5. Flak Marcin lat 28, ul. Popłacińska
6. Hmura Sylwia Hanna lat 35, ul. Cicha
7. Jagliński Damian lat 28, ul. Zielona
8. Karpiński Piotr Józef lat 26, ul. Popłacińska
9. Kijek Teresa lat 61, ul. Dobrzykowska
10. Kisielewski Lechosław Marek lat 60, ul. Wąska
11. Kominek Tomasz lat 30, ul. Marynarska
12. Kopyciński Andrzej lat 39 , ul. Zielona
13. Kudlikowski Dariusz Piotr lat 25, ul. Popłacińska
14. Kulpińska Wanda lat 63, ul. Zielona
15. Kwiatkowski Bartłomiej lat 29, ul. Ukośna
16. Łakoma Małgorzata lat 39, ul. Dobrzykowska
17. Łakomy Jakub lat 33, ul. Kapitańska
18. Nagadowski Rafał Krzysztof lat 37, ul. Zagroda
19. Nowak – Malesa Anna lat 34, ul. Cicha
20. Nowak Zbigniew Władysław lat 50, ul. Sannicka
21. Osiecki Bogusław lat 61, ul. Zielona
22. Owsik Bożena lat 56, ul. Piaskowa
23. Pachniewski Bogdan lat 43, ul. Tartaczna
24. Przysocki Włodzimierz lat 63, ul. Tartaczna
25. Sitarczyk Donata lat 54, ul. Kolejowa
26. Tyszka Elżbieta Edyta lat 44, ul. Dobrzykowska
27. Wasilewski Marcin lat 34, ul. Sannicka
28. Więckowska Zofia lat 55, ul. Zagroda
29. Zasada Zbigniew lat 46, ul. Dobrzykowska
30. Ziółkowska Wacława Iwona lat 47, ul. Cicha
31. Żółtowska Alicja lat 49, ul. Zagroda

Osiedla Skarpa – Okręg Wyborczy nr 15

1. Bartnik Mateusz Marek lat 33, ul. Polna
2. Bielak Dominik lat 23, ul. Słowackiego
3. Ciarski Ryszard Marian lat 76, ul. Asnyka
4. Gołębiowski Jacek lat 56, ul. Dobrzyńska
5. Graczyk Romeo lat 46, ul. Tuwima
6. Jankowska Izabela Wiesława lat 40, ul. Polna
7. Jasiński Piotr lat 36, ul. Na Skarpie
8. Jastrzębski Ireneusz lat 59, ul. Norwida
9. Jóźwicka Iwona lat 49, ul. Gałczyńskiego
10. Kaczyński Jacek Cezary lat 52, ul. Polna
11. Kęsy Jan lat 65, ul. Gałczyńskiego
12. Kucharska Maria Stanisława lat 71, ul. Na Skarpie
13. Nowak Mariusz lat 42, ul. Słowackiego
14. Ogrodnik Małgorzata Maria lat 39, ul. Na Skarpie
15. Olkowicz Izabela Mariola lat 24, ul. Słowackiego
16. Pachelski Krzysztof Marek lat 40, ul. Gałczyńskiego
17. Sarwińska Monika lat 32, ul. Dobrzyńska
18. Sztanderski Dariusz lat 40, ul. Jasna
19. Turkowska Monika Beata lat 37, ul. Na Skarpie
20. Urbanowicz Ryszard Stanisław lat 67, ul. Asnyka
21. Waszczuk Krzysztof Stefan lat 56, ul. Na Skarpie
22. Wejbert Michał Witold lat 34, ul. Dobrzyńska
23. Zakrzewski Tomasz Marcin lat 31, ul. Wyspiańskiego

Osiedle Stare Miasto – Okręg Wyborczy nr 16

1. Białecki Ireneusz Teodor lat 63, ul. Kwiatka
2. Bor Grzegorz Leon lat 53, ul. Nowowiejskiego
3. Bor Izabela lat 50, ul. Nowowiejskiego
4. Cichocka Agnieszka lat 40, ul. Kazimierza Wielkiego
5. Cieślińska Janina Zofia lat 47, ul. Kwiatka
6. Filipowicz Marek lat 61, ul. Tumska
7. Grala Robert Cezary lat 54, ul. Nowowiejskiego
8. Groszewski Marcin lat 28, ul. Nowowiejskiego
9. Kawczyński Sławomir Marek lat 54, ul. Królewiecka
10. Kominiak Anna Małgorzata lat 34, ul. Jerozolimska
11. Konderska Katarzyna lat 31, ul. Nowowiejskiego
12. Kuświk Krystyna lat 61, ul. Nowowiejskiego
13. Kwiatkowska Katarzyna lat 50, ul. Nowowiejskiego
14. Lewandowska Beata lat 42, ul. Sienkiewicza
15. Łabińska Jadwiga lat 62, ul. Kwiatka
16. Markowska Tamara Magda lat 65, ul. Kwiatka
17. Ogrodowicz Anna lat 63, ul. Tumska
18. Polit Igor lat 37, ul. Bielska
19. Rytter Wojciech Bogdan lat 65, ul. Tumska
20. Skubiszewska Jadwiga Justyna lat 66, ul. Kwiatka
21. Skubiszewski Dariusz Włodzimierz lat 45, ul. Kwiatka
22. Śledzianowski Paweł Grzegorz lat 43, ul. Kwiatka
23. Śliwka Jolanta lat 53, ul. Synagogalna
24. Tyszka Sebastian lat 20, ul. Sienkiewicza
25. Woźnicki Tomasz lat 32, ul. Kazimierza Wielkiego
26. Wypych Hanna Krystyna lat 52 ,ul. Zduńska
27. Załęski Robert lat 30, ul. Kwiatka
28. Załęski Sławomir Jan lat 51, ul. Kwiatka
29. Zych Kamil Radosław lat 21, ul. Kwiatka

Osiedle Trzepowo – Okręg Wyborczy Nr 17

1. Białoskórska Lucyna lat 46, ul. Sierpecka
2. Bratkowski Michał lat 32, ul. Krzywa
3. Czajkowski Mariusz Maciej lat 38, ul. Sierpecka
4. Gładyszewska Stanisława lat 57, ul. Rolna
5. Kajkowska Małgorzata lat 53, ul. Sierpecka
6. Kijewska Wanda lat 57, ul. Sierpecka
7. Niedzielska Danuta lat 52, ul. Rolna
8. Patora Bożena lat 42, ul. Sierpecka
9. Piekart Jacek lat 39, ul. Sierpecka
10. Piotrowski Piotr Paweł lat 44, ul. Rolna
11. Rutkowska Barbara Alicja lat 60 , ul. Sierpecka
12. Sadowska Marzenna lat 44, ul. Sierpecka
13. Stangret Barbara Stanisława lat 68, ul. Sierpecka
14. Szajewski Krzysztof lat 36, ul. Sierpecka
15. Szpalerski Wojciech Wiktor lat 53, ul. Rolna
16. Sztuczka Katarzyna lat 31, ul. Krzywa

Osiedle Tysiąclecia – Okręg Wyborczy Nr 18

1. Bauman Magdalena Maria lat 31, ul. Piasta Kołodzieja
2. Cała Marek Bogdan lat 50, al. Kobylińskiego
3. Gajewski Jacek lat 37, ul. Mieszka I
4. Gawrońska Teresa lat 58, ul. Mieszka I
5. Korsak Anna lat 67, ul. Mieszka I
6. Kras Artur Bolesław lat 55, ul. Krzywoustego
7. Lasocka Izabela Anna lat 29, ul. Tysiąclecia
8. Lewandowska Halina lat 73, ul. Dąbrówki
9. Mielczarek Mirosław Edward lat 69, ul. Tysiąclecia
10. Modliborski Adam Paweł lat 28, ul. Hermana
11. Oleksiak Marek lat 40, ul. Tysiąclecia
12. Orzoł Jerzy lat 50, ul. Hermana
13. Paśnik Małgorzata Bogumiła lat 56, ul. Tysiąclecia
14. Pietrzak Zofia Halina lat 73, ul. Mieszka I
15. Siek Stanisław lat 71, al. Kobylińskiego
16. Wiśniewska Marianna Jadwiga lat 72, ul. Mieszka I
17. Zimoń Jadwiga lat 63, ul. Łukasiewicza

Osiedle Winiary – Okręg Wyborczy nr 19

1. Aftański Robert Piotr lat 38, ul. Judyma
2. Baranowski Jacek lat 44, ul. Medyczna
3. Cybart Anna Krystyna lat 58, ul. Maszewska
4. Dziwiszek Tomasz Antoni lat 32, ul. Macieszy
5. Guzowska Dorota Joanna lat 36, ul. Medyczna
6. Ignaczak Teresa Zofia lat 62, ul. Judyma
7. Kisielew Wojciech lat 22, ul. Maszewska
8. Kolibczyński Krzysztof lat 32, ul. Dybowskiego
9. Kujawa Ewa lat 53, ul. Medyczna
10. Kuźnicka Iwona lat 35, ul. Szpitalna
11. Kwiatkowska Ewa lat 47, ul. Medyczna
12. Kwiatkowski Ryszard lat 60, ul. Honorowych Dawców Krwi
13. Lewandowski Sławomir lat 34, ul. Traktowa
14. Nisztor Mirosław Jan lat 50, ul. Chałubińskiego
15. Sadziak Marianna Zofia lat 55, ul. Śniadeckiego
16. Szczepańska Ewa Urszula lat 58, ul. Medyczna
17. Szpręgiel Waldemar Roman lat 61, ul. Honorowych Dawców Krwi
18. Żabka Anna Lucyna lat 63, ul. Śniadeckiego
19. Żochowski Arkadiusz Paweł lat 38, ul. Judyma

Osiedle Wyszogrodzka - Okręg Wyborczy Nr 20

1. Abramowski Witold Cezary lat 42, ul. Kacza
2. Antosik Piotr lat 24, ul. Saperska
3. Balcerzak Andrzej lat 41, ul. Gęsia
4. Bejman Aneta lat 20, ul. Słoneczna
5. Bejman Michał lat 29, ul. Słoneczna
6. Borkowski Krzysztof Stefan lat 59, ul. Wyszogrodzka
7. Budka Tadeusz lat 58, al. Piłsudskiego
8. Cichowicz Marzena Agnieszka lat 42, ul. Spółdzielcza
9. Cybulski Tomasz lat 25, ul. Słoneczna
10. Czarnecki Jarosław lat 44, ul. Lenartowicza
11. Dąbrowski Łukasz Damian lat 27, ul. Wiatraki
12. Drozdowski Krzysztof lat 28, ul. Chabrowa
13. Drożdżewska Elwira Zofia lat 45, ul. Studzienna
14. Dunal Adam Henryk lat 58, ul. Spółdzielcza
15. Dylewski Ryszard lat 56, ul. Jesienna
16. Dymek Sebastian lat 31, ul. Górna
17. Dziewirz Jacek Kazimierz lat 54, ul. Bukowa
18. Dziewirz Przemysław lat 27, ul. Bukowa
19. Dziwota Grzegorz Arkadiusz lat 36, ul. Jodłowa
20. Gawlik Ewa lat 42, ul. Południowa
21. Gumińska Izabela Małgorzata lat 43, ul. Słoneczna
22. Guzanek Jerzy lat 59, ul. Kalinowa
23. Jabłoński Przemysław lat 28, ul. Słowicza
24. Kępczyński Maciej Lubomir lat 40, ul. Sadowa
25. Kołecki Paweł lat 35, ul. Działkowa
26. Kruszewski Wiesław Kazimierz lat 62, ul. Wronia
27. Lemanowicz Paweł Krzysztof lat 49, ul. Źródlana
28. Lewandowski Włodzimierz Mirosław lat 56, ul. Wyszogrodzka
29. Markowski Antoni Bronisław lat 63, ul. Wyszogrodzka
30. Mielczarek Tomasz Tadeusz lat 40, ul. Gronowa
31. Moczulski Bartłomiej lat 23, al. Piłsudskiego
32. Olewnik Damian Tomasz lat 34, ul. Spółdzielcza
33. Pokorski Tomasz Wiktor lat 37, ul. Kalinowa
34. Rogoziński Andrzej Piotr lat 33 , ul. Zalesie
35. Rzeszkowski Witold lat 27, ul. Wiatraki
36. Siułkowska Wanda Krystyna lat 66, ul. Obejście
37. Świtalska Teresa lat 60, ul. Południowa
38. Tabara Jolanta Krystyna lat 63, ul. Zdziarskiego
39. Wierzchowska Iwona lat 42, ul. Spółdzielcza

Osiedle Zielony Jar – Okręg Wyborczy Nr 21

1. Adamski Rafał lat 26, ul. Batalionu Parasol
2. Brzozowska Hanna lat 56, ul. Chruściela
3. Dziugan Marcin lat 32, ul. Żyzna
4. Jelec Marcin Alan lat 29, ul. Monte Cassino
5. Kamińska Agnieszka Elżbieta lat 37, ul. Żyzna
6. Kamiński Eryk Grzegorz lat 39, ul. Żyzna
7. Kozera Barbara lat 49, ul. Bytnara
8. Krakowska Aleksandra Małgorzata lat 29, ul. Żyzna
9. Kunikowski Edward Wiesław lat 59, ul. Batalionu Zośka
10. Marzec Marcin lat 37, ul. Batalionu Parasol
11. Mieszczyński Kazimierz Witold lat 62, ul. Wańkowicza
12. Michalski Rafał lat 24, ul. Monte Cassino
13. Pietrzak Łukasz Maria lat 25, ul. Andersa
14. Piłatowicz Iwona lat 40, ul. Żyzna
15. Puchalski Marcin lat 29, ul. Batalionu Parasol
16. Rogowiecka Małgorzata Joanna lat 40, ul. Wańkowicza
17. Słomczewski Dariusz lat 44, ul. Batalionu Parasol
18. Struzik Małgorzata lat 56, ul. Batalionu Zośka
19. Suszek Kamil Jakub lat 26, ul. Wańkowicza
20. Tyburski Wojciech Mirosław lat 41, ul. Batalionu Parasol
21. Tychońska Małgorzata Anna lat 41, ul. Batalionu Parasol
22. Tyszka Andrzej lat 39, ul. Żyzna
23. Wiśniewski Tomasz Andrzej lat 37, ul. Żyzna
24. Witkowski Piotr lat 42, ul. Wańkowicza
25. Żytowiecki Maciej lat 32, ul. Batalionu Zośka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE