Reklama

Już dziś pomyśl o gotówce na świąteczne prezenty

Opublikowano:
Autor:

Już dziś pomyśl o gotówce na świąteczne prezenty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do Mikołajków i Bożego Narodzenia zostało jeszcze sporo czasu, jednak im wcześniej pomyśli się o świątecznych prezentach i wyjazdach, tym lepiej. Dzięki kupieniu podarunków dla bliskich na kilka tygodni przed świętami, zaoszczędzi się sporo czasu, który straciłoby się w kolejkach i zatłoczonych sklepach w grudniu. Co ważne, w październiku i listopadzie ma się również wiele czasu na znalezienie sposobu sfinansowania zakupu wymarzonych podarków dla dzieci i innych członków rodziny. Dzięki temu pociechy otrzymają to, o czym marzą, a święta będą w pełni udane.

Do Mikołajków i Bożego Narodzenia zostało jeszcze sporo czasu, jednak im wcześniej pomyśli się o świątecznych prezentach i wyjazdach, tym lepiej. Dzięki kupieniu podarunków dla bliskich na kilka tygodni przed świętami, zaoszczędzi się sporo czasu, który straciłoby się w kolejkach i zatłoczonych sklepach w grudniu. Co ważne, w październiku i listopadzie ma się również wiele czasu na znalezienie sposobu sfinansowania zakupu wymarzonych podarków dla dzieci i innych członków rodziny. Dzięki temu pociechy otrzymają to, o czym marzą, a święta będą w pełni udane.

Ile kosztują świąteczne prezenty?

W 2017 roku Polacy deklarowali, że wydadzą na świąteczne prezenty 451 złotych (raport firmy Deloitte). Dla większości rodzin jest to dość spora kwota, dlatego jej odłożenie może sprawić trudności. Jeżeli chce się kupić bliskim wymarzone podarunki za podobną lub wyższą kwotę, powinno się pomyśleć o sposobie, w jaki sfinansuje się zakup prezentów. Dobrym rozwiązaniem jest sięgniecie po pożyczkę na niewielką kwotę, np. 500-1000 złotych. W tym przypadku sprawdzają się chwilówki, które zaciąga się bez zbędnych formalności i zwraca zazwyczaj po 30 dniach. Aktualne oferty chwilówek znajdzie się na https://www.czerwona-skarbonka.pl/wszystkie-chwilowki/. Co ważne, wiele chwilówek dla nowych klientów zwraca się bez żadnych kosztów. Jedynym warunkiem, by skorzystać z zerowego oprocentowania, jest spłacenie pożyczki w terminie.

 Prezenty i świąteczne wyjazdy

 Więcej na prezenty wydają osoby, które decydują się na świąteczny wyjazd do rodziny. Podarunki wręcza się wtedy nie tylko najbliższym, ale i nieco dalszym krewnym, a wydatki podnoszą dodatkowo koszty związane z podróżą pociągiem lub samochodem. Jeżeli potrzebuje się większej kwoty, można zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki ratalnej, którą znajdzie się na https://www.czerwona-skarbonka.pl. Zobowiązanie spłaca się w wygodnych ratach, nawet przez kilkanaście miesięcy, dzięki czemu prezenty świąteczne i koszty wyjazdu są mniej dotkliwe dla domowego budżetu.

 Warto pamiętać, że firmy pożyczkowe w okresie przedświątecznym często wprowadzają nowe promocje. Jest to okazja do zaciągnięcia niedrogiego zobowiązania i spełnienia marzeń całej rodziny. Dzięki niskim kosztom świątecznych pożyczek ratalnych, można sfinansować nie tylko zakup prezentów, ale także wybrać się w góry na sylwestra, czy też wyjechać z rodziną do hotelu w zacisznym miejscu. Święta i Nowy Rok pozwolą wtedy zregenerować siły i wypocząć wraz z bliskimi, pielęgnując rodzinne więzi oraz spędzając czas z dziećmi.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE