Reklama

Jutro na Tumskiej będzie się sporo działo!

Opublikowano:
Autor:

Jutro na Tumskiej będzie się sporo działo! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To kolejna akcja mająca na celu rozruszać Tumską, by z przechodniaka na nowo stała się lubianą i tętniącą życiem ulicą. Nietypowe atrakcje przygotowało na jutro ponad 30 mieszczących się przy Tumskiej sklepów i restauracji.

To kolejna akcja mająca na celu rozruszać Tumską, by z przechodniaka na nowo stała się lubianą i tętniącą życiem ulicą. Nietypowe atrakcje przygotowało na jutro ponad 30 mieszczących się przy Tumskiej sklepów i restauracji.

Dzień Dobrze Ułożony - ta nazwano kolejną akcję Ratusza i właścicieli sklepów oraz restauracji mającą ożywić ulicę Tumską, by wrócił jej dawny, tak lubiany przez płocczan klimat.  - Sklepy i lokale z Tumskiej przygotowały szereg atrakcji, którymi nawiązują do dobrego stylu, dobrego smaku, a nawet dobrego wychowania - zapowiada biuro prasowe Urzędu Miasta. - Handlowcy i restauratorzy chcą pokazać najlepsze tradycje handlowe Tumskiej.

Dlatego w sobotę będzie się działo i to niemało, wymieńmy tylko kilka nietypowych propozycji kupców i restauratorów. Przygotowane zostały m.in.: porady kosmetyczki, która pomoże dobrać makijaż do kupowanej odzieży, nauka malowania na wodzie, wiązania krawata oraz nakrywania do stołu.

O to, by nasze buty lśniły tak, że można będzie się w nich przejrzeć, zadba uliczny pucybut, a punktualność pomogą zachować wyregulowane przez  zegarmistrzów czasomierze. W aptece będziemy mogli zobaczyć naczynia używane przed laty do przygotowywania leków, w cukierni skosztować najdłuższego w Płocku makowca,  a w księgarni napisać list do ulubionego pisarza. A to wszystko tylko część atrakcji przygotowanych przez ponad 30 sklepów i restauracji mieszczących się na Tumskiej. Sklepy zapowiadają spore promocje, a nawet totalne wyprzedaże. 

Dzień Dobrze Ułożony na Tumskiej potrwa w sobotę od godz. 10.00 do 14.00. Wszystkie propozycje sklepów i restauracji można zobaczyć w naszym Kalendarzu Wydarzeń

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE