Reklama

Jutro na starówce strefa kibica. A w niej…

Opublikowano:
Autor:

Jutro na starówce strefa kibica. A w niej… - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Bezpłatne badania kardiologiczne, okulistyczne i dermatologiczne. Obok badających się płocczan przebiegną uczestnicy sztafety, którzy biegną wzdłuż Polski z okazji 80-lecia firmy Polpharma.

Bezpłatne badania kardiologiczne, okulistyczne i dermatologiczne. Obok badających się płocczan przebiegną uczestnicy sztafety, którzy biegną wzdłuż Polski z okazji 80-lecia firmy Polpharma.

Jak zapowiadają organizatorzy, jutro, w piątek, na Starym Rynku w Płocku powstanie specjalna strefa kibica, połączona ze strefami badań dla lokalnej społeczności. Przez cały dzień mieszkańcy Płocka będą mogli wykonać bezpłatne badania w zakresie kardiologii, okulistyki i dermatologii.  - W strefie badań każdy chętny będzie mógł sprawdzić poziom glukozy czy cholesterolu, zmierzyć ciśnienie, wykonać EKG, a także skorzystać z konsultacji lekarskiej - informuje Polpharma. - W strefie okulistycznej lekarze wykonają bezpłatne badanie przesiewowe w kierunku jaskry. Natomiast w strefie dermatologicznej za pomocą dermoskopu będą badane zmiany skórne.

W strefie sportu na starówce będzie można też sprawdzić swoją kondycję fizyczną - na gości czekają takie atrakcje jak crossfit, trening z wykorzystaniem wioseł, ćwiczenia na równowagę oraz relaksujące masaże.  Gościem specjalnym będzie znany judoka - Paweł Nastula.

Miasteczko na Starym Rynku otwarte będzie w godz. 8:00-18:00. Wstęp bezpłatny.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE