Reklama

Justyna Steczkowska przyjedzie do Płocka

Opublikowano:
Autor:

Justyna Steczkowska przyjedzie do Płocka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Taką dyskografią, jaką dysponuje Justyna Steczkowska, chciałby pochwalić się niejeden artysta. Trwa na polskiej scenie z powodzeniem od lat 90. i przez ten czas zaskarbiła sobie wielu fanów. W kwietniu posłuchamy jej przebojów na akustycznym koncercie w teatrze.

Taką dyskografią, jaką dysponuje Justyna Steczkowska, chciałby pochwalić się niejeden artysta. Trwa na polskiej scenie z powodzeniem od lat 90. i przez ten czas zaskarbiła sobie wielu fanów. W kwietniu posłuchamy jej przebojów na akustycznym koncercie w teatrze.

Wielu fanów polskiej muzyki z rozrzewnieniem wspomina czasy z lat 90., kiedy na scenie brylowały Edyta Bartosiewicz, Anita Lipnicka, Katarzyna Nosowska, Anja Orthodox, Ania Zalewska, Kasia Kowalska. Kobiety polskiego rocka czarowały fanów i śpiewały przeboje, które czasem nadal lubimy zanucić. Wśród wokalistek z tamtych czasów zachwycała także Justyna Steczkowska. Poznaliśmy ją w 1994 roku, kiedy wygrała odcinek programu „Szansa na sukces”. Wykonała w nim utwór „Boskie Buenos” z repertuaru grupy Maanam. Justyna Steczkowska wygrała koncert debiutów podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Wygrała tez coś jeszcze, bilet do kariery na polskiej scenie muzycznej. Pomógł jej niezapomniany frontman Republiki, Grzegorz Ciechowski. W 1996 roku w plebiscytach rządził już bezapelacyjnie utwór „Dziewczyna Szamana”.

Steczkowska nie bała się wyzwań, śpiewała po hebrajsku i sięgała nawet po poezję. Próbowała swoich sił w teatrze, wcielając się w rolę innych, znakomitych wokalistek i aktorek. W 2006 roku zaproszono ją na Przystanek Woodstock. Tańczyła w programie telewizyjnym, była także jurorką w programie muzycznym „The Voice of Poland”. Jednocześnie przez cały czas jej dyskografia rozrastała się, współpracowała z Maciejem Maleńczukiem, wcześniej z wokalistkami, Edytą Bartosiewicz i Katarzyną Nosowską. Wciąż płynie z nurtem. Z pewnością stać ją jeszcze na wiele.

Na koncercie akustycznym 10 kwietnia zaśpiewa dla płocczan w sali teatru. Początek o godzinie 18.00. Bilety w cenie 100 i 110 zł są do nabycia na stronie www.royalconcert.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE