Reklama

Jurek Owsiak zaprasza na WOŚP w Płocku [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Jurek Owsiak zaprasza na WOŚP w Płocku [WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Płocku działa pełną parą. Na You Tube można zobaczyć krótki film z pozdrowieniami dla wszystkich płocczan z kwatery głównej WOŚP, a w nim głośne SIEMA od głównego dyrygenta orkiestry, Jurka Owsiaka.

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Płocku działa pełną parą. Na You Tube można zobaczyć krótki film z pozdrowieniami dla wszystkich płocczan z kwatery głównej WOŚP, a w nim głośne SIEMA od głównego dyrygenta orkiestry, Jurka Owsiaka.

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już niebawem, 14 stycznia. W programie mnóstwo atrakcji, w tym nowość – driftująca „Moto orkiestra” z najlepszymi kierowcami na stadionie Wisły Płock.

[ZT]17382[/ZT]

- Jak co roku zapraszamy do wszystkich galerii handlowych, w których odbędą się koncerty, pokazy, konkursy i prezentacje – mówi szefowa płockiego sztabu, Litosława Koper. - W Orlen Arenie natomiast, oprócz koncertów, przygotowujemy strefę dla najmłodszych i liczne stoiska. Wśród potwierdzonych partnerów WOŚP w Orlen Arenie znajdą się specjaliści udzielający porad żywieniowych, salony urody, Płocka Grupa Fotograficzna czy chociażby punkt świecowania uszu. To oczywiście nie wszystkie atrakcje, które przygotowujemy na 26. Finał w Płocku. Gwiazdą wieczoru podczas koncertu głównego będzie zespół "HURT", który wystąpi tuż przed "Światełkiem do nieba".

Na Allegro są już pierwsze aukcje, w tym vouchery na przejazdy drift taxi. Zwycięzca aukcji będzie miał możliwość zasiąść w fotelu pasażera i poczuć moc jednego z samochodów driftowych. Wystarczy wrzucić do puszki wolontariusza określoną kwotę (min. 50 zł). Będzie można przekonać się, jak to jest w siedzieć w środku samochodu w trakcie jazdy w kontrolowanym poślizgu. Oprócz „jazdy bokiem” przy Łukasiewicza 34 w Płocku zobaczymy nietuzinkowe atrakcje motoryzacyjne w specjalnej strefie wystawienniczej, a maksymalne rozgrzanie emocji zapewnią „motoryzacyjne licytacje na żywo” na rzecz WOŚP.

Ponadto do nabycia w serwisie Allegro są rękawice bokserskie z autografem Jacka Jasiona, płyty z autografami piosenkarek Izabeli Trojanowskiej i Katarzyny Groniec, a także płyta z autografem Stanisława Soyki, piłki do gry, torby sportowe, książka „Odkrywając wolność” z autografem Leszka Balcerowicza, koszulki z autografami piłkarzy Wisły Płock. To na początek.

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=FZX4LfoIwxc[/YT]

 


Fot. Facebook

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE