Reklama

Joanna Krupa miała pomóc płocczaninowi wybrać psa w programie TVN

Opublikowano:
Autor:

Joanna Krupa miała pomóc płocczaninowi wybrać psa w programie TVN - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jedna z czytelniczek napisała do naszej redakcji, że w ubiegłym tygodniu na antenie TVN wyemitowano jeszcze jeden program, którego bohaterem był płocczanin. Wystąpił w nim zajmujący się sprzedażą produktów bankowych Piotr Michalski. Zgłosił się do stacji, ponieważ bardzo chciał mieć psa. A może nawet, na co liczył, zdobędzie dzięki temu... dziewczynę.

Jedna z czytelniczek napisała do naszej redakcji, że w ubiegłym tygodniu na antenie TVN wyemitowano jeszcze jeden program, którego bohaterem był płocczanin. Wystąpił w nim zajmujący się sprzedażą produktów bankowych Piotr Michalski. Zgłosił się do stacji, ponieważ bardzo chciał mieć psa. A może nawet, na co liczył, zdobędzie dzięki temu... dziewczynę.

Znajome wszystkim płocczanom kadry z ul. Tumskiej można było zobaczyć na antenie TVN w minioną sobotę w programie „Misja Pies” z udziałem znanej z miłości do zwierząt, modelki Joanny Krupy. Płocczanin Piotr Michalski, który stał się jednym z bohaterów 9. odcinka, mieszkał dawniej z psem i bardzo mu brakuje takiego czworonożnego przyjaciela. - Kiedy teraz wracam po pracy, mieszkanie jest puste – mówił w programie. Odwiedzał już schroniska, ale nie mógł się zdecydować. Widok tylu psów jednocześnie powodował, że nie potrafił podjąć decyzji. Od razu chciałby wszystkie adoptować, co jest oczywiście niemożliwe. Szukał takiego średniej wielkości, który towarzyszyłby mu w trakcie biegania. Bardziej aktywny tryb życia płocczanin rozpoczął na studiach, wówczas jeszcze ważył ponad 100 kg. 

Modelka stwierdziła, że trzeba dobrać zwierzę, który nie zdemoluje mu tych w pełni już umeblowanych kilkunastu metrów kwadratowych. Obiecała pomoc pod warunkiem, że złoży jej przyrzeczenie, będzie tego pieska kochał i nigdy go nie odda. Obeszło się bez jej pomocy i wizyty w schronisku. Przyjechała do centrum ogrodniczego, w którym już czekał na nią pan Piotr. Znalazł w internecie ogłoszenie, że właśnie w tym miejscu przebywa suczka potrzebująca pomocy. W ten sposób jego psią towarzyszką została prześliczna Michalinka. Zanim jeszcze została znaleziona, błąkała się wychudzona i wygłodniała. Do tymczasowej opiekunki Michalinki, pani Bożeny, zgłosiło się nawet kilkoro chętnych, lecz nikt się nie zdecydował.

Nowy właściciel przyznał, że może i czeka go trochę obowiązków, lecz tak naprawdę dla niego opieka nad psem to przyjemność i „dobra zabawa”.

Cały 9. odcinek programu „Misja Pies” obejrzymy za damo na stronie www.player.pl. W ubiegłym tygodniu, przypomnijmy, mogliśmy również oglądać "Ugotowanych" z udziałem płocczan (także TVN) i nakręcony w Płocku odcinek serialu "Ojciec Mateusz" (TVP). 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE