Reklama

Jeżeli pobiegną, bank da 10 tys. zł

Opublikowano:
Autor:

Jeżeli pobiegną, bank da 10 tys. zł - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wystarczy, by co najmniej 20 osób założyło na koszulki kartkę „Biegnę dla Klaudii” podczas biegu w warszawskim Lesie Kabackim, a Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże 10 tys. zł dla malutkiej płocczanki.

Wystarczy, by co najmniej 20 osób założyło na koszulki kartkę „Biegnę dla Klaudii” podczas biegu w warszawskim Lesie Kabackim, a Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże 10 tys. zł dla malutkiej płocczanki.

Ekipę biegaczy, którzy wezmą udział w biegu z cyklu Grand Prix Warszawy i swoim truchtem przysłużą się dziewczynce, zbiera Arkadiusz Gmurczyk z Night Runners, a także rodzice małej Klaudii Kamińskiej, znanej już płocczanom ciężko chorej 3-latce. Leczenie malucha za granicą pochłania mnóstwo pieniędzy, więc rodzicom bardzo przyda się każdy zastrzyk gotówki.- Kosztowna terapia przeciwciałami GD-2 we Włoszech, którą Klaudia rozpoczyna 5 marca, może zapobiec nawrotowi nowotworu u naszej córeczki - piszą rodzice Klaudusi.

Fundacja PKO Banku Polskiego zobowiązała się przekazać 10 tys. zł na leczenie dziewczynki, jeśli przynajmniej 20 biegaczy przyczepi na koszulkę identyfikator akcji - kartkę z napisem „Biegnę dla Klaudii” podczas biegu w Lesie Kabackim 21 marca, na rozpoczęcie wiosny.

Kto ma ochotę przebiec się dla Klaudii, powinien skontaktować się z Arkadiuszem Gmurczykiem.  - Jeśli zbierzemy minimum 23 osoby, na zawody pojedziemy wynajętym w tym celu  busem, żeby było taniej - zachęca szef Płockiej Grupy Fotograficznej. - Na razie zgłosiło się kilkanaście osób.

Jak informują rodzice Klaudii, bieg na dystansie 10 km rozpocznie się w sobotę 21 marca o godz. 11.00 na tyłach TESCO na Ursynowie w Warszawie, przy stacji technicznej METRA – do końca ulicą KEN (ostatnia stacja Metra KABATY). Odbiór numerów startowych i opłata w dniu zawodów od ok. 9.15 (polana przy lesie, na tyłach TESCO ul. KEN 14, zajezdnia techniczna METRA na Ursynowie). Z kolei kartki „Biegnę dla Klaudii” będzie można odbierać w dniu biegu od ok. godz. 9.30 u przedstawicieli PKO Banku Polskiego przy biurze zawodów III Biegu Grand Prix Warszawy.

Więcej informacji o biegu dla Klaudii:

https://www.facebook.com/events/747161755379175
http://biegi.waw.pl/
https://www.facebook.com/GrandPrixWarszawy

Co słychać u Klaudusiu, czyli wieści ze szpitala możecie śledzić na profilu dzielnego Brzdąca: https://www.facebook.com/pomoc.dla.klaudii

Czytaj też:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE