Reklama

Jeszcze przed świętami poślizgamy się na lodowisku na starówce. Znamy cennik

Opublikowano:
Autor:

Jeszcze przed świętami poślizgamy się na lodowisku na starówce. Znamy cennik - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mamy grudzień, temperatura spadła poniżej zera, więc czas na zimową rozrywkę na lodowej tafli na starówce. Piruety kręcimy już on najbliższej niedzieli, 15 grudnia. Mamy też inną dobrą wiadomość - cennik jest identyczny, jak poprzednim razem.

Temperatura spadła poniżej zera, czas na zimową rozrywkę na lodowej tafli na starówce. Piruety kręcimy już on najbliższej niedzieli, 15 grudnia. Mamy też inną dobrą wiadomość - cennik jest identyczny, jak poprzednim razem.

Zabawa na lodowisku na Starym Rynku potrwa zapewne do 29 lutego 2020 r. Zapewne, ponieważ trzeba wziąć pod uwagę warunki atmosferyczne, a nie od dziś wiadomo, że pogoda potrafi zaskoczyć.

Za karnet 30 wejść na lodowisko z własnymi łyżwami zapłacimy - bez zmian w stosunku do tego, co było rok temu - 50 zł. To dla większych amatorów, z kolei dla tych bardziej okazjonalnych wejście na 50 min. z własnymi łyżwami, będzie kosztowało 3 zł. Można też łyżwy pożyczyć - wówczas koszt wypożyczenia na jedną godzinę wyniesie 10 zł (bez ulgi) bądź 5 zł (z ulgą), nie ma wówczas dodatkowej opłaty za korzystanie z lodowiska.

Wypożyczymy także kask (opłata za godzinę 3 zł) lub pingwina (jedna godzina - 5 zł). Nadal za szatnię płaci się 2 zł, za ostrzenie łyżew 15 zł.

- Zgodnie z regulaminem wypożyczalni sprzętu lodowiska, łyżwy wypożyczane będą na zasadach, jak w roku poprzednim, po wpłaceniu kaucji w wysokości 50 zł za 1 parę łyżew lub na podstawie ważnej legitymacji uczniowskiej lub studenckiej - poinformowano nas w Agencji Rewitalizacji Starówki, do której w miniony piątek zwróciliśmy się o informację odnośnie lodowiska na starówce.

Lodowisko będzie czynne 7 dni w tygodniu od godziny 9.00 do 21.00 (przerwa techniczna między godz. 14.00 a 15.00). W dniu 25.12 będzie nieczynne, z kolei w Sylwestra lodowisko pozostanie otwarte w godzinach 9.00-13.00 i 19.00-24.00.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE