Reklama

Jeszcze nie macie wszystkich prezentów? Będzie więcej czasu na zakupy

Opublikowano:
Autor:

Jeszcze nie macie wszystkich prezentów? Będzie więcej czasu na zakupy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wciąż szukacie pomysłów na upominki, ponieważ zapowiedzieli się kolejni goście? Potrzebujecie świetnej kreacji na wigilijną kolację? Niemal w ostatniej chwili okazało się, że przydałyby się nowe świąteczne ozdoby do domu? A może szykujecie coś specjalnego, co wymaga dodatkowych sprawunków? Jeśli tak, to będzie więcej czasu na znalezienie tego, czego potrzebujecie w sklepach w Galerii Mazovia.

Wciąż szukacie pomysłów na upominki, ponieważ zapowiedzieli się kolejni goście? Potrzebujecie świetnej kreacji na wigilijną kolację? Niemal w ostatniej chwili okazało się, że przydałyby się nowe świąteczne ozdoby do domu? A może szykujecie coś specjalnego, co wymaga dodatkowych sprawunków? Jeśli tak, to będzie więcej czasu na znalezienie tego, czego potrzebujecie w sklepach w Galerii Mazovia.

Niemal każdemu zdarza się sytuacja, kiedy zakup świątecznych upominków odwleka się trochę w czasie. Szukamy tych najlepszych, najciekawszych, takich, które najbardziej mogłyby przypaść do gustu osobom, które zamierzamy obdarować. W okresie przedświątecznym Galeria Mazovia wydłuża godziny otwarcia i zaprasza na udane zakupy.

W okresie świątecznym, w dniach 20 i 21 grudnia, galeria będzie czynna do godz. 22:00, w Wigilię do godz. 13:30. Z kolei po świętach, 27 i 28 grudnia, zakupy zrobimy do godz. 22:00, a w Sylwestra do godz. 16:00.

W grudniu można także zrobić zakupy w niedziele: 22 oraz 29 grudnia otwarte będą wszystkie sklepy i punkty usługowe, a także restauracje. W te dni Galeria Mazovia pozostanie czynna w godzinach 10:00-20:00.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE