Reklama

Jest szansa na nowy skwer, plac zabaw i boisko. Tylko głosujcie!

Opublikowano:
Autor:

Jest szansa na nowy skwer, plac zabaw i boisko. Tylko głosujcie! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkańcom osiedla Wyszogrodzka bardzo brakuje zielonego zakątka z siłownią pod chmurką, w którym mogliby odpocząć z rodziną. Dlatego postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i zachęcają: zagłosujcie na nasz skwerek! Plac zabaw, boisko i siłownia pod chmurką miałyby powstać nieopodal Osiedla Górna.

Mieszkańcom osiedla Wyszogrodzka bardzo brakuje zielonego zakątka z siłownią pod chmurką, w którym mogliby odpocząć z rodziną. Dlatego postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i zachęcają: zagłosujcie na nasz skwerek! Plac zabaw, boisko i siłownia pod chmurką miałyby powstać nieopodal Osiedla Górna.

Trwa głosowanie w piątej edycji budżetu obywatelskiego. Do 2 października mieszkańcy mogą głosować na wybrane projekty ogólnomiejskie i osiedlowe. Mieszkańcy osiedla Wyszogrodzka zgodnie uznali, że bardzo przydałby im się skwerek, w którym można by odpocząć po ciężkim dniu, spędzić czas z rodziną i sąsiadami.

Miejsce już jest - to położona w samym sercu domków jednorodzinnych działka między Źródlaną a Kalinową nieopodal Osiedla Górna i siedziby firmy Amabud. Wprawdzie jest tam miniplac zabaw z pojedynczymi huśtawkami, ale jej znaczną częścią pozostaje niewykorzystana łąka. Właśnie tam mieszkańcy na czele z Danutą Komorniczak, która złożyła projekt, widzieliby nowy skwerek. Taki jak na innych osiedlach - z boiskiem wielofunkcyjnym, siłownią pod chmurką, zielonymi alejkami i stolikami, przy których można pograć w szachy.

- Z naszych rozmów z sąsiadami wynika, że najbardziej oczekiwanym elementem skweru były urządzenia siłowni pod chmurką, na których mogą poćwiczyć zarówno starsze osoby, jak i młodzież - opowiada Danuta Komorniczak.

- Oddając swój głos mamy szansę zmieniać naszą najbliższą okolicę! - zachęcają mieszkańcy. - Prosimy też o powiadomienie o głosowaniu Państwa znajomych oraz rodziny.

Jak głosować?

Dlatego mieszkańcy zachęcają: głosujcie na projekt nr 31. W tej edycji można wybrać jedną z trzech form głosowania: osobiście, internetowo lub smsem.

Osobiście  można oddać głos w stałym punkcie do głosowania zlokalizowanym w Urzędzie Miasta Płocka przy pl. Stary Rynek 1, pokój 221 (II piętro) lub w jednym z punktów osiedlowych, czynnych każdego dnia na innym osiedlu w godzinach 9.00-18.00 (wykaz na stronie Ratusza).

Internetowo należy zalogować się na stronie mojemiasto.plock.eu i podać niezbędne dane.

Smsowo - trzeba wysłać wiadomość tekstową na numer 886 786 379, zawierającą prefix głosowania „BOP5”, numer PESEL głosującego, jego imię i nazwisko oraz numery wybranych projektów (jednego ogólnomiejskiego i jednego osiedlowego). Wszystkie elementy muszą być oddzielone kropką. Koszt wysłania wiadomości sms określa taryfa operatora. 

Wzór smsa:
BOP5.PESEL.imię i nazwisko.numer projektu.numer projektu

Przykładowy sms:
BOP5. 86082003050.JanKowalski.75.89
 

Głosowanie trwa do 2 października 2016 roku. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE