Reklama

Reklama

Jest nowy członek zarządu PKN Orlen. Kto nim został?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: PKN Orlen

Jest nowy członek zarządu PKN Orlen. Kto nim został? - Zdjęcie główne

foto PKN Orlen

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rada Nadzorcza powołała nowego członka zarządu PKN Orlen. Został nim Piotr Sabat, który rozpocznie pracę od 1 marca.

Reklama

Jak podaje biuro prasowe PKN Orlen, nowy członek zarządu koncernu to prawnik i ekonomista z doświadczeniem w obszarze zarządzania ryzykiem i bezpieczeństwem biznesu.

Piotr Sabat jest absolwentem studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, studiów doktoranckich w Instytucie Nauk Prawnych oraz Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Ukończył również program Executive MBA organizowany wspólnie przez INE PAN oraz Vienna Institute for International Economic Studies w Wiedniu. Studia podyplomowe z zarządzania i audytu ukończył na Uniwersytecie Jagiellońskim, z windykacji należności w Szkole Głównej Handlowej, a z negocjacji i mediacji na Uniwersytecie SWPS.

Doświadczenie zdobywał m.in. w firmie GEFCO Group, gdzie był odpowiedzialny za całą obsługę prawną przedsiębiorstwa na Polskę, a także w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa w Warszawie, pracując jako wykładowca akademicki. Pracował także w kancelariach prawniczych.

W tej chwili Sabat pełni funkcje Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej i Komitetu Audytu Link 4 Towarzystwo Ubezpieczeń oraz Członka Rady Nadzorczej i Komitetu Audytu Mostostal Płock, a także Dyrektora ds. Prawnych w FM Logistic, gdzie jest odpowiedzialny za obsługę prawną, ubezpieczeniową, zarządzanie ryzykiem i bezpieczeństwem w biznesowym segmencie usług transportu na całą grupę FM Logistic. 

Jak przekonują w koncernie, pełnione przez niego funkcje nie stanowią działalności konkurencyjnej wobec PKN Orlen.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy