Reklama

Jeśli już kraść, to z rozmachem. Zgarnięto łup za 135 tys. zł

Opublikowano:
Autor:

Jeśli już kraść, to z rozmachem. Zgarnięto łup za 135 tys. zł - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W policyjnym raporcie zawarto zdarzenia z kilku dni. Doszło m.in. do włamania, kradzieży i zatrzymania kierowcy będącego pod wpływem środków odurzających. Ponadto kolejny kierowca stracił prawo jazdy.

W policyjnym raporcie zawarto zdarzenia z kilku dni. Doszło m.in. do włamania, kradzieży i zatrzymania kierowcy będącego pod wpływem środków odurzających. Ponadto kolejny kierowca stracił prawo jazdy.

W miniony czwartek odnotowano włamanie do niedawno wybudowanego domu. Skradziono m.in. grzejniki i elektronarzędzia. Straty oszacowano na 4 tys. zł.

Z kolei w nocy z czwartku na piątek w Zakrzewie Kościelnym włamano się do warsztatu. Tym razem złodziejowi przydały się elektronarzędzia i paliwo z pojazdów zaparkowanych w rejonie budynku. Także i w tym przypadku straty wyniosły ok. 4 tys. zł.

Między piątkiem a niedzielą w Płocku na ul. Granicznej skradziono przyczepę ciężarową wraz ze znajdującą się na niej minikoparką. Straty sięgają kwoty 135 tys. zł.

W niedzielę w Nowych Rumunkach policjanci z drogówki zatrzymali auto do kontroli. Okazało się, że kierowca był pod wpływem środków odurzających. Również w niedzielę, 2 czerwca - tym razem na Trasie ks. Popiełuszki - kierowca z bmw stracił prawo jazdy za nadmiernie szybką jazdę. Na liczniku miał 140 km/h.

W miniony weekend nie brakowało kolizji - na terenie Płocka było ich 19, natomiast w powiecie płockim 18.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE