Reklama

Jedenaście ofiar wypadków na drogach. Tylko od początku roku

Opublikowano:
Autor:

Jedenaście ofiar wypadków na drogach. Tylko od początku roku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tylko od początku roku na terenie garnizonu Komendy Miejskiej Policji doszło do 88 wypadków, w których zginęło 11 osób. Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drogach.

Tylko od początku roku na terenie garnizonu Komendy Miejskiej Policji doszło do 88 wypadków, w których zginęło 11 osób. Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drogach. 

W czwartek w Wilczkowie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Zginęli 88-letnia kobieta i 83-letni mężczyzna. Mężczyzna z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym pojazdem. 

[ZT]22852[/ZT]

Przypomnijmy, że o wypadku mówimy wtedy, kiedy przynajmniej jeden z uczestników zginął lub odniósł uszczerbek na zdrowiu, którego leczenie trwa dłużej niż siedem dni. Takich zdarzeń płoccy policjanci od początku roku odnotowali już 88. Oznacza to, że statystycznie do wypadku na drogach w Płocku i powiecie dochodzi niemalże co drugi dzień. Śmiertelnych ofiar jest już 11. 

- Stan bezpieczeństwa, w porównaniu do minionego roku, na terenie miasta oraz powiatu poprawił się - mówi sierż. szt. Marta Lewandowska, rzeczniczka prasowa płockiej policji. - Niemniej każda ofiara to ludzka tragedia. My policjanci będziemy dokładać wszelkich starań, aby stale podnosić poziom bezpieczeństwa na naszych drogach.

Niestety, trzeba było zaktualizować mapę wypadków ze skutkiem śmiertelnym. Przez najbliższe 24 godziny święcił się będzie m.in. punkt między Płockiem a Wyszogrodem. Tylko od początku wakacji na drogach w Polsce zginęło 175 osób. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE