Reklama

Jatomi Fitness ma zniknąć z polskiego rynku. Ważą sie losy płockich klubów

Opublikowano:
Autor:

Jatomi Fitness ma zniknąć z polskiego rynku. Ważą sie losy płockich klubów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Jatomi Fitness, jedna z największych sieci fitness w Polsce, kończy działalność - taką informację podał portal propertynews.pl. W Płocku do tej sieci należą dwie siłownie, jedna w galerii Mazovia i jedna w Atrium Mosty.

- Jatomi Fitness, jedna z największych sieci fitness w Polsce, kończy działalność - taką informację podał portal propertynews.pl. W Płocku do tej sieci należą dwie siłownie, jedna w galerii Mazovia i jedna w Atrium Mosty.

- Sprzedajemy aktywa, a polski biznes jest obecnie w stanie likwidacji. Niektóre dzierżawy klubów są przekazywane innym operatorom, podczas gdy inne lokalizacje będą zamykane. Stworzony dziewięć lat temu model biznesowy nie ma już zastosowania w przypadku dzisiejszego konsumenta, a wiek portfela i wysokie koszty związane z dzierżawami sprawiają, że firma nadal działa ze stratą.- to wypowiedź Trevora Brennana, CEO Jatomi Fitness Group, przytoczona przez portal propertynews.pl. Marka miałaby przestać być aktywna w czasie trzech - czterech miesięcy.

Sieć już pod koniec 2017 roku zmniejszyła się o dwa inne kluby, w warszawskich Złotych Tarasach i w rzeszowskim centrum Millenium Hall. Na oficjalnej stronie Jatomi Fitness znajdziemy informację, że dysponowali 35 klubami w 19 miastach na terenie kraju.

Jaka przyszłość czeka dwa płockie kluby z tej sieci? Wciąż brakuje jednoznacznego rozstrzygnięcia.

- Na ten moment nie mamy żadnych informacji na temat przyszłości płockich klubów. Marka wycofuje się z polskiego rynku, dlatego są tylko dwie możliwości, przejęcie płockich siłowni przez nowego właściciela lub zamknięcie - tłumaczy Kamila Jasińska, manager Jatomi Fitness w Płocku. - Jeżeli zapadną decyzje, co będzie dalej, o wszystkim poinformujemy. Osoby, które zapłaciły za członkostwo z góry, gdyby doszło do zamknięcia z dnia na dzień, oczywiście otrzymają  zwrot pieniędzy.

Na razie mieszkańcy wciąż mogą przychodzić na ćwiczenia do obu siłowni i wszystko prosperuje normalnie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE