Reklama

Jasna: była interwencja straży miejskiej?

Opublikowano:
Autor:

Jasna: była interwencja straży miejskiej? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wspólnota mieszkaniowa z ulic Jasnej i Dobrzyńskiej podjęła decyzję o rozebraniu dwóch piaskownic. Powodem było rzekome picie alkoholu i związane z tym interwencje służb odpowiedzialnych za zachowanie porządku.

Wspólnota mieszkaniowa z ulic Jasnej i Dobrzyńskiej podjęła decyzję o rozebraniu dwóch piaskownic. Powodem było rzekome picie alkoholu i związane z tym interwencje służb odpowiedzialnych za zachowanie porządku.

Redakcja Portalu Płock zajmowała się niedawno sprawą rozebrania dwóch piaskownic w pobliżu budynku przy ulicy Jasnej 12/1. Decyzję w tej sprawie podjęła wspólnota mieszkaniowa odpowiadająca za cztery bloki przy ulicach Jasnej i Dobrzyńskiej, wbrew woli większości mieszkańców.

Przedstawiciele wspólnoty mieszkaniowej wysuwali wiele argumentów przemawiających za tą decyzją. Jednym z nich były rzekomo powtarzające się systematycznie interwencje policji i straży miejskiej przyjeżdżających do młodych ludzi pijących alkohol w obu piaskownicach.

Postanowiliśmy sprawdzić, jak często dochodziło do tego typu interwencji. Informacje, które zostały nam przekazane przez rzeczników prasowych obu instytucji, nie potwierdziły słów przedstawicieli wspólnoty mieszkaniowej.

 – Do dyżurnego Straży Miejskiej w 2013 roku nie wpłynęła żadna interwencja dotycząca spożywania alkoholu w piaskownicach przy ul. Jasnej 12/1 – poinformowała Portal Płock rzeczniczka straży miejskiej Jolanta Głowacka. – Owszem, zdarzyły się interwencje Straży Miejskiej przy tej ulicy, ale dotyczyły nieprawidłowego parkowania oraz osoby nietrzeźwej leżącej na terenie zielonym.

Podobna odpowiedź dotarła również z policji. – Od1 stycznia 2012 roku do dzisiaj nie mieliśmy zgłoszeń dotyczących picia alkoholu w piaskownicach przy ul. Jasnej – poinformował nas rzecznik prasowy płockiej policji Krzysztof Piasek.

Zobacz, co pisaliśmy o konflikcie wokół piaskownic przy ulicy Jasnej

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE