Reklama

Jarmark się rozpoczął, ale tłumów na starówce na razie nie ma

Opublikowano:
Autor:

Jarmark się rozpoczął, ale tłumów na starówce na razie nie ma - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątek rozpoczął się kolejny Jarmark św. Bartłomieja, ale o 16:00 na Starym Rynku tłumów płocczan jeszcze nie było. Sobota na szczęście zapowiada się pogodnie, więc frekwencja powinna się poprawić.

W piątek rozpoczął się kolejny Jarmark św. Bartłomieja, ale o 16:00 na Starym Rynku tłumów płocczan jeszcze nie było. Sobota na szczęście zapowiada się pogodnie, więc frekwencja powinna się poprawić. 

Fanów smakołyków mogą zainteresować stoiska z bałkańskimi przysmakami, serami czy bigosem. Wszystko można popić oranżadą tradycyjną z butelki. A gdy już zaspokoimy głód, można ruszyć na zakupy. Tylko właśnie... wybór jest dość wąski. Jest kilka stoisk z ubraniami, meblami, roślinami czy innymi wyrobami, których na co dzień nie kupimy w galerii handlowej, ale to nadal zaledwie dwa rzędy kramów. A wśród nich są też "mniej jarmarkowe" - z kawą, watą cukrową czy popcornem. 

Organizatorzy przewidzieli też inne atrakcje, m.in. występy artystyczne płockich, i nie tylko, zespołów, pokaz ogniowy JO ART SHOW czy animacje w wykonaniu służb mundurowych. W niedzielne południe także rozstrzygnięcie konkursu na "najpiękniejszą letnią kawiarenkę". Który ogródek otrzyma ten tytuł?

Więcej informacji na temat jarmarku można znaleźć w naszym dziale "Co? Gdzie? Kiedy?".

Meteorolodzy prognozują, że sobota będzie pogodna, ale nie upalna. Temperatury mają wskazywać 21 stopni Celsjusza. W niedzielę przewidywane są już przelotne opady deszczu. 

[POGODA]1503674809622[/POGODA]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE