Reklama

Jarmark na starówce. Wybierzecie się?

Opublikowano:
Autor:

Jarmark na starówce. Wybierzecie się? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na tydzień przed świętami będzie można zaopatrzyć się w kolorowe pisanki o ludowych wzorach, pachnące przyprawami mięsiwo i tradycyjne wypiekane ciasta. W sobotę rusza kolejny już staromiejski Jarmark Wielkanocny.

Na tydzień przed świętami będzie można zaopatrzyć się w kolorowe pisanki o ludowych wzorach, pachnące przyprawami mięsiwo i tradycyjne wypiekane ciasta. W sobotę rusza kolejny już staromiejski Jarmark Wielkanocny.

Dwa dni, a nie jak dotychczas trzy, potrwa trzeci już Jarmark Wielkanocny na płockiej starówce. W sobotę i Niedzielę Palmową przed ratuszem będzie można zaopatrzyć się w tradycyjne polskie i litewskie wędliny i pieczywo, świąteczne ciasta i inne przysmaki. Nie zabraknie również rękodzieła artystycznego, w tym zapewne cudnie pomalowanych pisanek.

Jak co roku Jarmarkowi Wielkanocnemu będą towarzyszyć występy artystyczne zaproszonych zespołów, pokazy służb mundurowych, gra terenowa polegająca na szukaniu zagubionych przez zajączka wielkanocnego pisanek, malowanie twarzy itp.

Regionalne przysmaki będzie można kupić również w tygodniu w Galerii Wisła podczas corocznego Jarmarku Produktów Regionalnych. Odbędzie się on w dniach 22-25 marca.

Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

Zdjęcia z ubiegłorocznych jarmarków tutaj:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE