Reklama

Reklama

Jakie są możliwości portalu mapowego Urzędu Miasta Płocka? Opowiedzą na szkoleniu

Opublikowano: ndz, 17 mar 2019 15:26
Autor:

Jakie są możliwości portalu mapowego Urzędu Miasta Płocka? Opowiedzą na szkoleniu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W jaki sposób korzystać z portalu mapowego, jak wyszukiwać obiekty i informacje? Na szkolenie poświęcone możliwościom portalu mapowego do ratusza zapraszają developerów, pracowników spółdzielni mieszkaniowych, administratorów i zarządców nieruchomości, a także inne podmioty wykorzystujące dane dotyczące nieruchomości.

Reklama

W jaki sposób korzystać z portalu mapowego, jak wyszukiwać obiekty i informacje? Na szkolenie poświęcone możliwościom portalu mapowego do ratusza zapraszają developerów, pracowników spółdzielni mieszkaniowych, administratorów i zarządców nieruchomości, a także inne podmioty wykorzystujące dane dotyczące nieruchomości.

Zostaną omówione m.in. elementy menu podstawowego, sposoby wyszukiwania obiektów i informacji, dokonywanie pomiarów, korzystanie z zewnętrznych serwisów mapowych. Ponadto wiedza uczestników szkolenia zostanie uzupełniona o informacje z zakresu ewidencji gruntów i budynków, bazy danych obiektów topograficznych oraz geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu.

Szkolenie organizowane przez Wydział Geodezji Urzędu Miasta Płocka. odbędzie się w płockim ratuszu (pl. Stary Rynek 1), na auli 22 marca 2019 r. w godz. 10:00 - 13:00. Osoby chętne powinny zgłosić uczestnictwo do 20 marca telefonicznie (nr tel. 24 367 14 74) lub drogą elektroniczną na adres e-mail [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (4)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.