Reklama

Jaka to melodia? Eliminacje do programu TV

Opublikowano:
Autor:

Jaka to melodia? Eliminacje do programu TV - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Umiesz po jednej nutce rozpoznać szlagiery polskiej i światowej muzyki rozrywkowej? W Młodzieżowym Domu Kultury odbędą się eliminacje do znanego programu Telewizji Polskiej „Jaka to melodia?”.

Umiesz po jednej nutce rozpoznać szlagiery polskiej i światowej muzyki rozrywkowej? W Młodzieżowym Domu Kultury odbędą się eliminacje do znanego programu Telewizji Polskiej „Jaka to melodia?”.

Teleturnieju od lat nieschodzącego z ramówki TVP z Robertem Janowskim jako gospodarzem nikomu nie trzeba chyba przedstawiać. Od 16 lat Polacy próbują rozpoznać razem z uczestnikami programu, jaką piosenkę właśnie słyszą. W sobotę 26 października w MDK-u odbędą się eliminacje do tego programu, przy Tumskiej powinni się stawić ci, którzy kochają muzykę, w okamgnieniu rozpoznają piosenki, zapamiętują tytuły i ich wykonawców.

Jak czytamy w regulaminie, w teleturnieju mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Eliminacje będą polegały na wypełnieniu ankiety, odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej wraz z testem muzycznym.

Eliminacje odbędą się sobotę 26 października w godzinach 10.00-15.00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku, ul. Tumska 9a.


Regulamin teleturnieju

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE