Reklama

Jak zmniejszyć wydatki? Nie kupuj - naprawiaj z Fixly

Opublikowano:
Autor:

Jak zmniejszyć wydatki? Nie kupuj - naprawiaj z Fixly - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na naprawie uszkodzonego płaszcza, butów lub urządzeń elektronicznych, którym przytrafiła się usterka można sporo zaoszczędzić. Zachęca do tego seriws Fixly.pl w ramach akcji “Nie kupuj - naprawiaj!”, pomagając szybko znaleźć odpowiednich specjalistów - złote rączki, stolarzy czy pracownie krawieckie.

Na naprawie uszkodzonego płaszcza, butów lub urządzeń elektronicznych, którym przytrafiła się usterka można sporo zaoszczędzić. Zachęca do tego seriws Fixly.pl w ramach akcji “Nie kupuj - naprawiaj!”, pomagając szybko znaleźć odpowiednich specjalistów - złote rączki, stolarzy czy pracownie krawieckie.

72 proc. Polaków woli naprawiać zepsute rzeczy i sprzęt domowy, jeśli jest to tańsze niż zakup nowych egzemplarzy - wynika z badania przeprowadzonego przez Fixly wraz z Kantar Polska. W zależności od rodzaju zepsutych przedmiotów jesteśmy skłonni wydać na ich naprawę nawet 20-30% wartości. Najczęściej decydujemy się odnawiać meble oraz reperować zepsuty sprzęt AGD - lodówkę, pralkę i zmywarkę. Średnio co trzecia osoba stara się przywrócić świetność drobnym urządzeniom elektronicznym (radio, kuchenka mikrofalowa) oraz elementom garderoby (odzież, obuwie).

Na bazie tych wniosków powstała inicjatywa “Nie kupuj - naprawiaj!”, w ramach której Fixly zebrało najpopularniejsze usługi związane z naprawami w ramach jednej kategorii. Znaleźć można na niej zarówno serwis sprzętu AGD i RTV, komputerów, pogotowie krawieckie, szewców, zakłady tapicerskie, stolarskie, czy złote rączki.

W ramach akcji „Nie kupuj – naprawiaj” pokazujemy idealne rozwiązanie, które nie tylko pozwala zaoszczędzić pieniądze, ale również wpływa pozytywnie na nasze środowisko. Na Fixly.pl można łatwo znaleźć fachowca, który naprawi pralkę, odświeży zużytą kanapę albo przerobi nasz ulubiony garnitur lub sukienkę - wyjaśnia Daniel Piątkowski, marketing manager w Fixly.

 

Jak zlecić naprawę na Fixly i znaleźć fachowca? Wystarczy wejść na https://fixly.pl/kategorie/nie-kupuj, a następnie wybrać poszukiwaną usługę oraz podać swoją miejscowość. Fixly zada kilka pytań w celu doprecyzowania zakresu naprawy i wyśle do wykonawców ze wskazanej lokalizacji. Zainteresowani specjaliści sami skontaktują się ze zlecającym. Średni czas oczekiwania na pierwszy kontakt to zaledwie 4 minuty. Użytkownik może porozmawiać z każdym z fachowców, sprawdzić ich profile oraz porównać opinie, zanim podejmie decyzje o wyborze. Dzięki temu na Fixly można szybko znaleźć specjalistę polecanego przez innych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE