Reklama

Jak prowadzić sklep internetowy?

Opublikowano:
Autor:

Jak prowadzić sklep internetowy? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Izba Gospodarcza Regionu Płockiego organizuje szkolenie na temat prowadzenia sklepu internetowego i e-handlu. Udział w dwudniowych warsztatach jest bezpłatny.

Izba Gospodarcza Regionu Płockiego organizuje szkolenie na temat prowadzenia sklepu internetowego i e-handlu. Udział w dwudniowych warsztatach jest bezpłatny.

To szkolenie skierowane głównie do tych, którzy mają własną działalność i przymierzają się do rozwinięcia jej zakresu o sklep internetowy. Mile widziani będą też ci, którzy prowadza już sklep internetowy i chcą się dowiedzieć więcej o e-handlu. - Każdy mikro- i mały przedsiębiorca, bądź jego pracownik może skorzystać z finansowanego przez unię szkolenia wprowadzającego w tematykę prowadzenia sprzedaży przez Internet - informuje  Izba Gospodarcza.

W planie dwudniowych warsztatów znalazły się takie tematy jak: założenia i podstawy e-commerce, technologie internetowe, e-sklepy, aukcje internetowe, pasaże handlowe, techniczne aspekty prowadzenia sklepu internetowego, marketing internetowy, bezpieczeństwo w handlu internetowym, ochrona własności intelektualnej w Internecie, zawieranie umów przez Internet, logistyka w handlu internetowym,  monitorowanie działalności sklepu, ekonomiczne i prawne aspekty prowadzenia e-handlu.

Szkolenie w formie warsztatów odbędzie się w poniedziałek i wtorek 4-5 sierpnia 2014 r. w Płocku.

Więcej informacji na stronie oraz w Biurze IGRP – 24 364 99 89, biuro@igrp.com.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE