Reklama

Jak połączyć jakość z ceną w klubie fitness w Płocku

Opublikowano:
Autor:

Jak połączyć jakość z ceną w klubie fitness w Płocku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ceny karnetów do klubów fitness i siłowni kształtują się na różnych poziomach. Można wybrać spośród klubów premium oferujących saunę i zdecydować się na płacenie wyższego abonamentu lub wybrać klub oferujący dobry sprzęt fitness, wejście całą dobę do siłowni i klubu fitness czy też karnet w cenie 79 zł. Karnet OPEN za 79 zł w Płocku obejmujący zarówno zajęcia fitness w dowolnej częstotliwości oraz dostęp do siłowni oferującej 12 stref treningowych.

Ceny karnetów do klubów fitness i siłowni kształtują się na różnych poziomach. Można wybrać spośród klubów premium oferujących saunę i zdecydować się na płacenie wyższego abonamentu lub wybrać klub oferujący dobry sprzęt fitness, wejście całą dobę do siłowni i klubu fitness czy też karnet w cenie 79 zł. Karnet OPEN za 79 zł w Płocku obejmujący zarówno zajęcia fitness w dowolnej częstotliwości oraz dostęp do siłowni oferującej 12 stref treningowych.

Najlepsza siłownia w Płocku

Just GYM w Płocku to klub fitness otwarty 24h – 7 dni w tygodniu – 365 dni w roku. Dostosowanie swojej aktywności fizycznej do godzin otwarcia siłowni nie jest już tak skomplikowane. Aby wejść do Just GYM nawet w godzinach nocnych wystarczy tylko Twój odcisk palca. Zakup karnetu i przypisanie odcisku palca otwiera śluzy wejścia do siłowni o dowolnej porze dnia i nocy. Oferta dla klubowiczów obejmuje korzystanie z jednej z 12 stref treningowych. Najpopularniejsze treningi odbywają się zarówno w strefie cardio, gdzie klubowicze mają możliwość przeprowadzić rozgrzewkę przed treningiem właściwym lub może zostać przeprowadzony trening biegowy. Ilość dostępnych sprzętów treningowych w strefie maszyn półwolnych, czy też w strefie crossfit lub w strefie sztuk walki, pozwala na przeprowadzenie wydajnego treningu realizującego założony cel fitness.

Strefy treningowe Just GYM Płock

- strefa cardio

- strefa cycling

- strefa sztuk walki

- strefa funkcjonalna

- strefa wolnych ciężarów

- strefa strefa maszyn półwolnych

- strefa zajęć fitness

- strefa HIIT

- strefa maszyn izolowanych

- strefa stretchingu

- strefa rozgrzewki i wyciszenia

- strefa core - mięśnie głębokie (TRX, drabinki, itp)

Jakie zajęcia fitness wybrać – zumba, trampoliny, zdrowy kręgosłup, tabata

Oprócz samodzielnych zajęć bezpośrednio na siłowni czy też wyborze trenera personalnego i treningu pod jego czujnym okiem, można w Just GYM Płock wybrać zajęcia fitness. Wprawdzie kupując KARNET OPEN za 79 zł można ćwiczyć na sali fitness i na siłowni, jeśli jednak twoim celem jest różnorodność form lub zajęć, można wybrać spośród oferty klubu. Wśród zajęć oferowanych w Just GYM jest zumba, trampoliny, zajęcia zdrowy kręgosłup, tabata jak i autorskie zajęcia prowadzone przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów. Just PUMP to zajęcia skierowane do osób, chcących rozwinąć dolne partie ciała. Just BIKINI to trening funkcjonalny opracowany tak, aby odpowiadał naturalnemu ruchowi wynikającemu z różnych czynności podejmowanych w codziennym życiu i przygotowaniu do sezonu bikini. TERMINARZ ZAJĘĆ pomoże wybrać odpowiednie zajęcia fitness spośród całej bogatej oferty i to wszystko tylko za 79 zł.

Treningi personalne.

Trener personalny w Płocku może pomóc w osiągnięciu celu jakim jest: jak schudnąć na siłowni, jak wyrzeźbić ciało, jak nabrać formy przed latem, jak zadbać o zdrowie. Na treningi osobiste można umówić się bezpośrednio z trenerem lub skorzystać z pomocy Managera w klubie. Jest w czym wybierać trenera dopasowanego do swoich wymagań jak i potrzeb trenerskich. W naszym klubie Just GYM w Płocku są również plany treningowe dla różnych poziomów zaawansowania. Dostępny plan treningowy umożliwia ćwiczenia samodzielne bez pomocy trenera, ale z wykorzystaniem najnowszego sprzętu fitness.

Karnet do siłowni i na zajęcia fitness w cenie.

Cena karnetu OPEN w siłowni w Płocku to 79 zł i w tej cenie jest możliwość korzystania z klubu fitness i z zajęć zorganizowanych. Podpisując umowę na korzystanie z Just GYM należy zwrócić uwagę na miesięczny okres wypowiedzenia i umowę bez żadnych zobowiązań. Pozwalając również na zamrożenie karnetu na dowolny czas za 19,99 zł / miesiąc, a po odmrożeniu karnetu wrócić do ceny za jaką kupiło się karnet.

Just GYM PŁOCK

Centrum Handlowe Auchan

09-410 Płock

ul. Wyszogrodzka 140

tel. +48 575 660 280

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE