Reklama

Jak pojadą autobusy, gdy zmieni się czas

Opublikowano:
Autor:

Jak pojadą autobusy, gdy zmieni się czas - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W nocy z soboty na niedzielę przestawiamy zegarki o godzinę w tył. Jak w związku ze zmianą czasu z letniego na zimowy pojadą czerwoniaki?

W nocy z soboty na niedzielę przestawiamy zegarki o godzinę w tył. Jak w związku ze zmianą czasu z letniego na zimowy pojadą czerwoniaki?

Jak przypominaliśmy, zima już za pasem, dlatego nocy z 26 na 27 października o godzinie 3.00 cofamy wskazówkę zegarka o godzinę, czyli na 2.00. Jeśli już nawet ktokolwiek z nas przestawi zegar w środku nocy, a nie wieczorem czy rano, zapewne chwilę później ponownie pogrąży się w głębokim śnie, ale kłopoty mogą mieć ci, którzy akurat będą na nogach i zamierzają przejechać się autobusem. Czy czerwoniaki będą kursowały według starego czasu, czy już według nowego?

Jak zapowiada Anna Kicińska, rzeczniczka Komunikacji Miejskiej, tej nocy kursy linii N1 o godz. 2:28 i 3:13 z Kostrogaju do Borowiczek i o godz. 3:14 i 3:59 z Borowiczek na Kostrogaj zrealizowane będą dopiero po przestawieniu czasu, czyli już według czasu zimowego. - Zmiana czasu nie dotyczy autobusów linii N2, które kursować będą wyłącznie wg czasu letniego - zastrzega Anna Kicińska.


Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE