Reklama

Jak pielęgnować chorych? Ważne warsztaty

Opublikowano:
Autor:

Jak pielęgnować chorych? Ważne warsztaty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nietypowe warsztaty organizuje jutro Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Powinny się na nie wybrać osoby, które opiekują się osobami przewlekle chorymi i niesamodzielnymi.

Nietypowe warsztaty organizuje jutro Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Powinny się na nie wybrać osoby, które opiekują się osobami przewlekle chorymi i niesamodzielnymi.

Bezpłatne warsztaty dla opiekunów osób obłożnie chorych organizuje płocki MOPS we współpracy z Fundacją TZMO „Razem zmieniamy świat” w ramach projektu „Damy radę”. - Osoby, które z dnia, na dzień muszą przeorganizować swoje życie, aby zająć się swoim bliskim, zwykle czują się zupełnie bezradne, nie wiedzą jak powinny postępować, jakie prawa im przysługują oraz do kogo mogą zwrócić się o pomoc - wyjaśnia Katarzyna Michalska z MOPS-u.

Dlatego z pomocą mogą być organizowane jutro warsztaty. Co ważne, będą one miały charakter praktyczny - mają nauczyć osoby opiekujące się obłożnie chorymi podstawowych sposobów prawidłowej pielęgnacji i toalety chorego, technik profilaktyki przeciwodleżynowej i innych sposobów radzenia sobie z niełatwym obowiązkiem.

Warsztaty odbędą się jutro, we wtorek w godz. 9.00-12.00 oraz 13.00-16.00 w mieszczącej się w piwnicy sali konferencyjnej MOPS-u przy ul. Wolskiego 4. Więcej informacji na temat warsztatów można uzyskać albo w fundacji (tel. 56 612 35 86), albo w MOPS-ie (te. 24 364 0260).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE