Reklama

Jak odzyskać młody i zdrowy wygląd, a przy tym zachować własną twarz? Terapią biologicznej odnowy

Opublikowano:
Autor:

Jak odzyskać młody i zdrowy wygląd, a przy tym zachować własną twarz? Terapią biologicznej odnowy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W dobie kultu ciała i wizerunku bez skazy, łatwości dostępu zabiegów medycyny estetycznej i z jej pogranicza, które nomen omen z roku na rok tanieją trzeba zadać sobie pytanie dlaczego tak się dzieje.

W dobie kultu ciała i wizerunku bez skazy, łatwości dostępu zabiegów medycyny estetycznej i z jej pogranicza, które nomen omen z roku na rok tanieją trzeba zadać sobie pytanie dlaczego tak się dzieje.

Paradoksalnie coraz większa liczba kobiet przestaje akceptować swoją twarz, nie dostrzega własnych atutów, zatraca swoją unikatowość i zaczyna przypominać „swoje koleżanki” spod strzykawki tego samego „doktora”. Czy branża beauty przypadkiem się nie zapętliła i czy przypadkiem nie wyrasta nam pokolenie klonów o tych samych ustach, policzkach i czołach nie wyrażających żadnej emocji?

Pokuszę się nawet o kontrowersyjne jeszcze dziś stwierdzenie, że w naszych czasach medycyna estetyczna jest jak fastfood. Coraz łatwiej dostępna, coraz tańsza, z coraz mniej wykwalifikowanymi ekspertami, szybka, doraźna, działająca miejscowo i skuteczna tylko raz może dwa – później zaczyna się praktycznie nieodwracalna pogoń za utraconymi rysami twarzy.

Czy potrafimy jeszcze starzeć się z godnością? Wzorem Beaty Tyszkiewicz albo Audrey Hepburn?

Na szczęście coraz więcej świadomych kobiet zaczyna dostrzegać te niebezpieczeństwa i coraz częściej sięga po alternatywne, naturalne metody zachowania lub odzyskania świeżego, zdrowego wizerunku. Obok zbilansowanej diety, aktywności fizycznej, troski o stan włosów i skóry, odpowiedniej ilości czasu spędzonej na regeneracji, niewątpliwie prym wiodą masaże i wszelkiego rodzaju terapie manualne w tym manualna terapia twarzy.

Głównym budulcem twarzoczaszki są mięśnie. W obszarze głowy jest ich ponad 50. Nie dość, że pełnią wyjątkową funkcję – wyrażają emocje to należy zaznaczyć, że to ich zanik i napięcia są główną przyczyną starzenia się twarzy.

Jak odzyskać młody i zdrowy wygląd, a przy tym zachować własną twarz? Jak przywrócić blask w oczach i jasne, dobre myśli w głowie? Jak rozpieścić zmysły i duszę dawką luxusowego relaksu i niebiańskiego odprężenia, a przy tym odzyskać młodszą i wypoczętą twarz?

W MATA HARI SPA Rituals kierujemy się ideą holistycznego podejścia do urody i zdrowia. Gabinet wyróżnia specjalizacja ukierunkowana na biologiczną odnowę twarzy za pomocą manualnych technik. Jest to pierwszy i jedyny certyfikowany gabinet manualnej terapii twarzy w Płocku i jeden z niewielu na Mazowszu. Pasja, wysoka jakość produktów i usług, pochwała naturalności to filary naszej działalności.

Autorska metoda odmładzania twarzy pozwala nie tylko ujędrnić skórę, ale także modelować rysy w kierunku tych pożądanych. Przewagą pracy dłoni terapeuty nad zabiegami medycyny estetycznej jest przede wszystkim holistyczne, a nie miejscowe oddziaływanie. To znaczy, że poprawa manifestuje się na całej twarzy, a nie tyko w obszarze np. bruzd nosowo-wargowych.

Rysy twarzy, które ulegają złagodzeniu nadal są tożsame z jej właścicielem, a nie z kimś innym – to znaczy, że stajemy się lepszą wersją siebie i każdy element twarzy po prostu pasuje do kolejnego.

Metoda manualnej terapii twarzy jest nieinwazyjna, a jedynym narzędziem pracy są dłonie. To znaczy, że nie zachodzi żadne ryzyko powikłań. Oczywiście kluczem do sukcesu jest regularność i systematyczność i to należy wziąć pod uwagę myśląc o zmianach, które po pierwsze są procesem, a po drugie nowym stylem życia podobnie jak treningi czy wizyty u fizjoterapeuty.

Jednorazowa sesja trwa 90min i jest powtarzana ze z góry określoną częstotliwością. Dodatkowo jest przyjemna i w 100% skuteczna.

A ponadto:

  • głęboko relaksuje i odpręża twarz, ciało i umysł
  • niweluje bóle migrenowe i stany depresyjne
  • niweluje napięcia powięziowo-mięśniowe
  • przywraca krążenie w tkankach głębokich (skóra właściwa, mięśnie, kości)
  • stymuluje metabolizm komórkowy, produkcję kolagenu i elastyny.

Wychodząc naprzeciw tendencjom w branży beauty w kierunku naturalnych metod odmładzania, od lutego gabinet MATA HARI SPA Rituals oferuje szkolenia dla kosmetyczek i kosmetologów z techniki Japońskiego masażu KOBIDO znanego jako „lifting bez skalpela”, na które serdecznie zapraszam.

Oferta szkoleniowa zostanie przedstawiona zainteresowanym współpracą gabinetom drogą mailową. W tej sprawie prosimy o kontakt na email: [email protected]

Marta Otwinowska

Terapeutka biologicznej odnowy twarzy

Właścicielka Mata Hari SPA Rituals, pierwszego certyfikowanego gabinetu terapii manualnej twarzy w Płocku

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE