Reklama

Imprezy odwoływane, a Polish Hip-Hop Festival ogłasza kolejnych artystów

Opublikowano:
Autor:

Imprezy odwoływane, a Polish Hip-Hop Festival ogłasza kolejnych artystów  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Największe festiwale w Polsce i Europie są odwoływane. Organizatorzy Polish Hip-Hop Festivalu jednak się nie zrażają i w sierpniu zapraszają na plażę nad Wisłą. Ogłosili kolejnych artystów, którzy w sierpniu mają wystąpić na plaży nad Wisłą.

Największe festiwale w Polsce i Europie są odwoływane. Organizatorzy Polish Hip-Hop Festivalu jednak się nie zrażają i w sierpniu zapraszają na plażę nad Wisłą. Ogłosili kolejnych artystów, którzy w sierpniu mają wystąpić na plaży nad Wisłą. 

Do pierwszego "elo!" na plaży nad Wisłą zostało teoretycznie 99 dni. 6 sierpnia ma ruszyć 8. edycja Polish Hip-Hop Festivalu. Wiadomo już, że odwołują się największe festiwale w Europie, jak np. Tommorowland, czy też w Polsce - Open'er. Kilka tygodni temu o przeniesieniu XV edycji poinformował też Audioriver.

[ZT]25371[/ZT]

Organizacja jakiegokolwiek festiwalu w tym roku tak naprawdę stoi pod ogromnym znakiem zapytania - do odwołania zawieszono organizację imprez masowych. Organizatorzy PHHF jednak działają. 

- Całą pierwszą pulę biletów wykupiliście w niecałe dwadzieścia cztery godziny. Dla nas to był jasny sygnał, aby nie zwalniać tempa i intensywnie pracować nad ósmą edycją największego festiwalu hip-hopowego w tej części Europy. Teraz przyszedł czas by odsłonić kolejne karty - piszą.

Do grona artystów, którzy w sierpniu mają wystąpić w Płocku dołączyli:  Paluch, O.S.T.R., Białas, Bedoes, Sarius, Dwa Sławy, Oki, Tymek, Rasmentalism, Solar, Adi Nowak i Anatom.

Trwa sprzedaż drugiej puli biletów, tym razem w cenie 160 zł. 

- Do zobaczenia w sierpniu na płockiej plaży. - kończą. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE