Reklama

Impreza w dechę na dzień deskorolki

Opublikowano:
Autor:

Impreza w dechę na dzień deskorolki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Polskie Stowarzyszenie Sportów Ekstremalnych zorganizowało imprezę z okazji Światowego Dnia Deskorolki.

Polskie Stowarzyszenie Sportów Ekstremalnych zorganizowało imprezę z okazji Światowego Dnia Deskorolki.

Płoccy deskorolkarze planowali zbiórkę przy pomniku Władysława Broniewskiego i przejazd ulicą na deskorolkach na starówkę. Głównym celem był skatepark przy Orlen Arenie, gdzie miały odbyć się zawody: game of SKATE, best trick ze schodów i bez trick na minirampie.

Game of SKATE zaczyna się od tricku wykonanego przez jednego z uczestników, który musi być powtórzony przez kolejną osobę. Jeśli się nie uda, otrzymuje literkę S. Best trick to konkurencja, w której wygrywa ten, kto wykona najlepszy technicznie trick.

Kiedy okazało się, że Skate Arena jest zamknięta przez organizatorów Budmat Drift Show, nastąpiła błyskawiczna zmiana planów. Game of SKATE zostało zorganizowane na pomniku Broniewskiego. Uczestnicy zawodów próbowali skakać z ośmiu dużych schodów.

Bardzo spektakularnie wyglądała parada około 30 deskorolek po ulicy w stronę grobu nieznanego żołnierza, gdzie gdzie odbył się best trick z czterech schodków. Wzięło w nim udział całkiem spore grono chętnych.

Kolejne punkty na trasie płockich deskorolkarzy to Stary Rynek i park jordanowski, w którym stoi minirampa. Dzień zakończył się na Skate Arenie (okazało się, że jednak można z niej skorzystać). Na miejscu zorganizowane zostały contest na minirampie i best trick z dużego murka. Poza deskorolkarzami z Płocka pojawili się również przedstawiciele Łodzi, Gostynina i Sierpca.

Fot. Adek Jasiński

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE