Reklama

Reklama

Ile szkół i jakie wsparcie dostały? Do wygrania atrakcyjne gadżety [KONKURS]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Ile szkół i jakie wsparcie dostały? Do wygrania atrakcyjne gadżety [KONKURS] - Zdjęcie główne

foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowe komputery, laptopy, projektory multimedialne – taki właśnie sprzęt pojawi się niebawem w ponad 100 szkołach na Mazowszu, w tym w 15 z subregionu płockiego. To efekt programu unijnego realizowanego przez samorząd województwa mazowieckiego. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs.

Reklama

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno z dwóch pytań:

1. Jaka jest całkowita wartość projektu „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego"?

2. Ile w sumie szkół skorzystało z projektu „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego"?

Odpowiedzi należy przesyłać na adres reklama@portalplock.pl do wtorku 14 września do godz. 24:00. Zwyciężą ci, którzy najszybciej prześlą poprawne odpowiedzi. 

Pomóc w znalezieniu odpowiedzi pomoże znaleźć jeden z artykułów na naszej stronie. 

Nagrody w konkursie zostały sfinansowane w ramach unijnego projektu „Mazowieckiego programu przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego".

REGULAMIN

§ 1 Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest portal www.portalplock.pl przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego, zwany dalej „Organizatorem".

2. Konkurs trwa od daty ogłoszenia do północy 14 września 2021 r.

3. Celem Konkursu jest obdarowanie czytelników nagrodami m.in. power banki, dyski, podkładki pod myszkę oraz słuchawki.

§2 Uczestnictwo w Konkursie

1. W Konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie o pełnej zdolności do czynności prawnych.

2. Każdy biorący udział w Konkursie może zostać nagrodzony tylko jeden raz.

3. Udział w Konkursie jest bezpłatny.

4. Wzięcie udziału w Konkursie jest jednoznaczne z akceptacją jego Regulaminu.

§ 3 Zasady udziału w Konkursie

1. Zasady konkursu są proste, Aby wziąć udział w konkursie należy  odpowiedzieć na jedno z dwóch pytań: Jaka jest całkowita wartość projektu „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego"? oraz Ile w sumie szkół skorzystało z projektu „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego"? Odpowiedź należy przesłać na adres mailowy: reklama@portalplock.pl wraz z podaniem imienia i nazwiska oraz numerem telefonu.

2. Lauretami konkursu zostaną osoby, które jako pierwsze nadeślą prawidłowe odpowiedzi. Każdy uczestnik może nadesłać odpowiedź tylko na jedno pytanie. 15 września zwycięzcę poinformujemy o wygranej poprzez wiadomość prywatną na podany nr telefonu. Jeden uczestnik może otrzymać wyłącznie jedną nagrodę w konkursie.

3. Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni przez PortalPłock w prywatnych wiadomościach zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

4. Nagrodą w Konkursie będzie w sumie 2 zestawy gadżetów.

5. Nagrody będą do odbioru w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego Delegatura w Płocku, ul. Kolegialna 19 od środy 15 września do piątku 17 września w godz. 8-15.

6. Organizator nie bierze odpowiedzialności za brak możliwości:

a. przekazania nagrody z powodu podania przez uczestnika błędnych danych osobowych, zmiany danych osobowych uczestnika, o której Organizatorzy nie zostali poinformowani

b. poinformowania uczestników o nagrodach i sposobach ich wydania z przyczyn niezależnych od Organizatora.

§ 4 Postanowienia końcowe

1. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji, na każdym etapie trwania Konkursu, uczestników postępujących w sposób niezgodny z niniejszym regulaminem.

2. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym zakresie pod warunkiem, że nie naruszy to praw nabytych uczestników Konkursu. W takim przypadku zmieniony regulamin zostanie zamieszczony na stronie PortalPłock.

3. Niniejszy Regulamin jest dostępny na stronie internetowej PortalPłock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy