Reklama

Idziemy na starówkę śpiewać piosenki

Opublikowano:
Autor:

Idziemy na starówkę śpiewać piosenki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości To kolejny sposób na przeżycie w radosnej atmosferze święta niepodległości. W przeddzień święta, w niedzielę, spotykamy się przy pomniku druha Wacława Milke, by śpiewać patriotyczne piosenki.

To kolejny sposób na przeżycie w radosnej atmosferze święta niepodległości. W przeddzień święta, w niedzielę, spotykamy się przy pomniku druha Wacława Milke, by śpiewać patriotyczne piosenki.

Taką formę świętowania 95.rocznicy odzyskania upragnionej wolności proponuje m.in. Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna. To kolejny płocki pomysł na rozweselenie listopadowego święta, które przez szaroburą, smętną pogodę kojarzy się raczej z gorzkimi, smutnymi chwilami historii niż z erupcją nieskrępowanej radości z odzyskania niepodległości po 123 latach niebytu na mapach świata.

- Zapraszamy wszystkich płocczan, którzy chcą wspólnie, radośnie, spontanicznie świętować - organizatorzy zachęcają, by w niedzielę o 16.00 stawić się przed ratuszem, przy pomniku-ławeczce druha Wacława Milke, na Podwieczorku Patriotycznym i co sił w płucach wyśpiewywać patriotyczne piosenki.

- Dla uczestników przygotowaliśmy śpiewniki z tekstami piosenek - zapowiadają organizatorzy. - Niech z płockiego rynku popłyną melodie tak bliskie Polakom i tak ważne dla Polski.


Czytaj też: Dzień niepodległości. Wyłączamy telewizory!

Fot. organizatorzy

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE