Reklama

Gorąca atmosfera w bardzo chłodny dzień

Opublikowano:
Autor:

Gorąca atmosfera w bardzo chłodny dzień - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wystawa prac plastycznych dwojga uczniów oraz koncert zespołu wokalnego cieszyły się największym powodzeniem podczas tegorocznej edycji drzwi otwartych gimnazjum i liceum w Sikorzu.

Wystawa prac plastycznych dwojga uczniów oraz koncert zespołu wokalnego cieszyły się największym powodzeniem podczas tegorocznej edycji drzwi otwartych gimnazjum i liceum w Sikorzu.

W sobotę 23 marca władze dwóch katolickich szkół z Sikorza po raz kolejny zaprosiły wszystkich chętnych do udziału w drzwiach otwartych – imprezie, której podstawowym zadaniem jest zapoznanie potencjalnych uczniów z ofertą dydaktyczną o pozalekcyjną obu placówek.

Wszyscy, którzy w sobotę dotarli do Sikorza, mogli na początek zapoznać się z rozkładem szkoły, obejrzeć sale lekcyjne i zaplecze dydaktyczne. Mieli również możliwość spotkania się z nauczycielami i zadania im pytań dotyczących nauki oraz zajęć pozalekcyjnych. Wszyscy chętni mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat świętego Stanisława Kostki oraz błogosławionych arcybiskupa Antoniego Juliana Nowowiejskiego i biskupa Leona Wetmańskiego czyli patronów liceum i gimnazjum. A po ogłoszeniu wyników przyszedł czas na koncert przyszkolnego zespołu wokalnego oraz zwiedzanie wystawy prac plastycznych, których autorami byli uczniowie szkoły – Przemysław i Radosław Sztupeccy.

Jak podkreślał jeden z uczestników dnia otwartego, chociaż za oknami panowała typowo zimowa aura, atmosfera ciepła i życzliwości sprawiła, że wszyscy odwiedzający Sikórz czuli się bardzo dobrze. Władze liceum w Sikorzu poinformowały, że w roku szkolnym 2013/2014 planowane jest uruchomienie klas z rozszerzeniami: humanistyczno-prawnym, Humanistyczno-artystycznym, matematyczno-fizyczno-medycznym oraz matematyczno-fizycznym z elementami turystyki.

Fot. Aleksandra Sztupecka

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE