Reklama

Góra piachu przy basenie i na starówce

Opublikowano:
Autor:

Góra piachu przy basenie i na starówce - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W weekend przy Podolance i naprzeciwko ratusza rozpoczęło się budowanie miejskich lodowisk. Tak jak w zeszłym roku miłośnicy łyżew będą mogli ślizgać się za darmo!

W weekend przy Podolance i naprzeciwko ratusza rozpoczęło się budowanie miejskich lodowisk. Tak jak w zeszłym roku miłośnicy łyżew będą mogli ślizgać się za darmo!

W weekend trwał już montaż obu obiektów, służby miejskie dowoziły piasek na spód całej konstrukcji, przygotowywano przyłącza energetyczne. Jak informuje biuro prasowe Urzędu Miasta, jeśli tylko będzie wystarczająco zimno, oba lodowiska - przed ratuszem i nieopodal pływalni Podolanka - zostaną oddane do użytku 30 listopada. - O tym, czy zgodnie z planem MZOS uda się otworzyć lodowiska 30 listopada zadecydują w głównej mierze warunki atmosferyczne. Prognozy na najbliższe dni są optymistyczne - przyznaje Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza.

Tak jak w zeszłym roku miłośnicy zimowego ślizgania będą mogli nieodpłatnie korzystać zarówno z obiektu na Starym Rynku, jak i na Podolszycach. Płacić będzie trzeba tylko za wypożyczanie łyżew.

Oba lodowiska będą czynne mniej więcej do połowy marca przyszłego roku.


Fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE