Reklama

Gnał 120 km/h bez tablicy rejestracyjnej

Opublikowano:
Autor:

Gnał 120 km/h bez tablicy rejestracyjnej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kierowca renault clio najwyraźniej próbował przechytrzyć fotoradar i odkręcił tablicę rejestracyjną. Po czym przejechał z grubo ponad setką na liczniku tuż obok urządzenia, a jego pasażer w kapturze na głowie postanowił do kamery pokazać środkowy palec.

Kierowca renault clio najwyraźniej próbował przechytrzyć fotoradar i odkręcił tablicę rejestracyjną. Po czym przejechał z grubo ponad setką na liczniku tuż obok urządzenia, a jego pasażer w kapturze na głowie postanowił do kamery pokazać środkowy palec.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek na ul. Harcerskiej, gdzie municypalni rutynowo przeprowadzają kontrole. Maksymalna dozwolona szybkość wynosi na tej ulicy 50 km/h. Młody, raptem 21-letni kierowca tak mocno docisnął pedał gazu, że przejechał tamtędy z prędkością aż 121 km/h, jakby była to trasa szybkiego ruchu. Tym samym złamał obowiązujące przepisy o ruchu drogowym, przekraczając prędkość o  - bagatela - 71 km/h.

Na zdjęciu z fotoradaru widać, jak siedzący na fotelu obok pasażer pokazuje środkowy palec prawej dłoni, kierowca próbuje zasłonić twarz osłoną chroniącą przed słońcem. – Kierowca podczas kontroli w stosunku do strażników był bardzo arogancki i używał słów powszechnie używanych za wulgarne – mówi Jolanta Głowacka, rzeczniczka strażników miejskich. Przypomina też, że w przypadku takiego wykroczenia kierującemu grozi kara grzywny do 5 tys. zł.

Fot. SM

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE