Reklama

Garnki Philipiak – prestiż i zdrowie w Twojej kuchni

Opublikowano:
Autor:

Garnki Philipiak – prestiż i zdrowie w Twojej kuchni - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Początki marki Philipiak sięgają roku 1947, kiedy to we Włoszech rodzina Garavagliów postanowiła rozpocząć produkcję i dystrybucję naczyń kuchennych. Od tego momentu minęło ponad 70 lat. Czas ten pozwolił wypracować możliwie najlepsze metody produkcji, które będą nie tylko efektywne, ale dzięki którym powstające produkty nie będą negatywnie wpływać na zdrowie człowieka. Dzięki temu garnki Philipiak nie wywołują alergii, kumulują ciepło w odpowiednich miejscach, czy nie gromadzą szkodliwych dla zdrowia bakterii i innych drobnoustrojów.

Początki marki Philipiak sięgają roku 1947, kiedy to we Włoszech rodzina Garavagliów postanowiła rozpocząć produkcję i dystrybucję naczyń kuchennych. Od tego momentu minęło ponad 70 lat. Czas ten pozwolił wypracować możliwie najlepsze metody produkcji, które będą nie tylko efektywne, ale dzięki którym powstające produkty nie będą negatywnie wpływać na zdrowie człowieka. Dzięki temu garnki Philipiak nie wywołują alergii, kumulują ciepło w odpowiednich miejscach, czy nie gromadzą szkodliwych dla zdrowia bakterii i innych drobnoustrojów.

Oferta garnków Philipiak
W ofercie firmy Philipiak odnaleźć możemy w znacznej mierze wysokiej jakości garnki charakteryzujące się topowymi parametrami technicznymi. Ponadto przedsiębiorstwo specjalizuje się również w produkcji sztućców, porcelany, naczyń, a nawet noży, dlatego każdy odnajdzie produkt skierowany do siebie.

W tym miejscu pragniemy zaznaczyć, że w produkcji wykorzystywane są wyłącznie najlepszej jakości materiały. Stal nierdzewna najwyższej klasy zapewnia nie tylko długotrwałą odporność na utlenianie, ale również zapobiega przedostawaniu się niechcianych smaków i aromatów w głąb potrawy. Warto pamiętać, że to właśnie smak odgrywa najważniejszą rolę w kuchni, dlatego należy stawiać na naczynia, przy których pomocy każda potrawa będzie bardzo dobrze smakować.

Zastosowanie najwyższej klasy materiałów niesie za sobą jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę. Zarówno sztućce, jak i garnki, czy naczynia innego typu są antyalergiczne, co oznacza, że potrawy w nich przyrządzane mogą być spożywane przez alergików bez najmniejszych obaw o to, że wystąpi niechciana reakcja organizmu. Ponadto odpowiedni proces produkcyjny sprawia, że ciepło akumuluje się w ściśle określonych miejscach, wydajnie nagrzewając potrawę.

Na temat firmy i garnków Philipiak w sieci znajdziemy same pozytywne opinie, dlatego są one bardzo dobrą inwestycją dla osób, które cenią sobie w kuchni nie tylko ład i porządek, ale również najwyższą, możliwą jakość. Inwestując w pojedyncze naczynia lub całe zestawy wyprodukowane przez specjalistów marki możesz mieć pewność, że wszelkie potrawy, których wykonania się podejmujesz, zasmakują nawet najbardziej wymagającym gościom.

Charytatywne obiady czwartkowe
Zdecydowanym wyróżnikiem firmy Philipiak jest fakt, że w pełni angażuje się w wiele inicjatyw charytatywnych i prospołecznych. Na odnotowanie w tym miejscu zasługują „Obiady Czwartkowe”, czyli indywidualna inicjatywa przedsiębiorstwa mająca na celu regularne zbieranie środków na fundację Ex Animo, która pozyskane pieniądze przekazuje Klinice Onkologii dziecięcej w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”.

Ponadto regularnie, w wielu miastach Polski organizowane są wszelkiego typu spotkania, na których każdy może zdobyć cenną wiedzę w zakresie zdrowego gotowania. To zatem bardzo dobra okazja do tego, aby wprowadzić zmiany w swoim trybie żywienia, ponieważ nawet niewielka korekta może pozytywnie wpłynąć na wiele aspektów życia.

Pozytywne opinie gwiazd
O marce Philipiak i jej produktach pozytywnie wypowiada się również wiele gwiazd. Opinie takich osób, jak Karol Okrasa, Agnieszka Cegielska, Ilona Zapendowska, czy Łukasz Zagrobelny powinny być jasnym i bezpośrednim potwierdzeniem tego, że firma Philipiak zawsze stawia na jakość i umiejętnie łączy ją z prozdrowotnym charakterem swoich produktów. Ponadto wcześniej wspomniane spotkania pozwalają przedsiębiorstwu na utrzymanie bardzo dobrego kontaktu ze swoimi kllientami. Aspekt ten również jest bardzo istotny, ponieważ zainteresowane tematem osoby zawsze mogą liczyć na garść cennych porad specjalistów.

Opinie o firmie Philipiak – co mówi Internet?
Jak już wcześniej wspomnieliśmy, opinie o marce Philipiak w znacznej mierze są pozytywne. Bez względu na to, czy sprawdzimy facebookowy profil, czy zapytamy użytkowników forum kulinarnego – zawsze klienci wypowiadają się w pozytywnym tonie, co nie często zdarza się w dzisiejszych czasach. W szczególności podkreślana jest wysoka jakość użytych materiałów, wyjątkowy design naczyń, czy idealnie dobrane parametry techniczne.

Philipiak to bez wątpienia marka z tradycjami i ogromnym bagażem doświadczeń. Aspekty te uwidaczniają się w produkowanych naczyniach kuchennych, które wyróżniają się na tle innych wyjątkowym designem, topową jakością wykonania, czy parametrami technicznymi pozwalającymi na stuprocentowe wykorzystanie możliwości. O jakości i prestiżu Philipiak mówią również opinie klientów, dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy polecić zarówno garnki, jak i naczynia innego typu. Więcej ciekawych informacji na temat samej marki, jak i jej produktów znajdziesz pod adresem http://www.najwyzszajakosczycia.pl/o-marce-philipiak.

Źródła:

http://www.dziennikbaltycki.pl/artykuly-sponsorowane/a/nowoczesne-garnki-wloskiego-producenta-philipiak-opinie,12303603/
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/codzienna-dawka-zdrowia-w-dobrym-garnku-prestizowe-naczynia,4032194,art,t,id,tm.html

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE