Reklama

Galeria Wisła świętuje i pomaga dzieciom

Opublikowano:
Autor:

Galeria Wisła świętuje i pomaga dzieciom - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Z okazji pięciolecia swojego istnienia Galeria Wisła chce spełnić marzenia pięciorga chorych dzieci. Każdy może jej w tym pomóc.

Z okazji pięciolecia swojego istnienia Galeria Wisła chce spełnić marzenia pięciorga chorych dzieci. Każdy może jej w tym pomóc.

– Za każdą osobę, która w sobotę 16 listopada do 19.00 odwiedzi Galerię Wisła, przeznaczymy złotówkę na realizację pięciu marzeń – powiedział nam Artur Koziński, przedstawiciel galerii. – Dzięki temu każdy, kto tylko zechce nas odwiedzić tego dnia, może mieć swój udział w sprawieniu wielkiej radości. Wystarczy naprawdę niewiele. Trzeba tylko być tego dnia w Galerii Wisła.

W realizacji dziecięcych marzeń pomoże Galerii Fundacja Mam Marzenie, która przygotuje mnóstwo atrakcji. Najmłodsi będą mogli spotkać się z magicznymi postaciami, poszaleć na dmuchanych placach zabaw, zabawić się z klaunem i pomalować swoje buźki. Jeśli ktoś ma dużą wyobraźnię plastyczną, będzie mógł swoje marzenia namalować.

Na odwiedzających Galerię Wisła w sobotę czekać będą również zwierzęta z płockiego ogrodu zoologicznego. Oczywiście nie wszystkie, ale wybrane. Takie, które są absolutnie bezpieczne w bezpośrednim kontakcie. Nie zabraknie również występów na scenie i konkursów z nagrodami.

Atrakcje czekają nie tylko na dzieci, ale również na dorosłych. Niekoniecznie rodziców. Również na każdą inną osobę, która uzna, że warto przyjść do Galerii Wisła w dniu jej piątych urodzin. Dzięki akcji „Łap okazje w weekendy” będzie można zrobić zakupy w bardzo atrakcyjnych cenach. W specjalnie oznaczonych sklepach czekać będą promocje, zniżki i rabaty.

– Tym razem hasło przewodnie akcji brzmi „Łap okazje w piąte urodziny Galerii Wisła!” – powiedział nam Artur Koziński. – Tematyka została wybrana nieprzypadkowo. Jest, oczywiście, związana z przypadającymi na ten weekend obchodami piątych urodzin Galerii Wisła. Ze zniżkami można się zapoznać również na stronie internetowej galerii i na facebooku. Zapraszam więc gorąco, bo można nie tylko skorzystać z atrakcyjnych zniżek, ale też pomóc piątce chorych dzieci.


Fot. Galeria Wisła

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE