Reklama

Gala sportów walki w Orlen Arenie. Z kibicami lub bez

Opublikowano:
Autor:

Gala sportów walki w Orlen Arenie. Z kibicami lub bez  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przygotowania do organizacji gali Arena Fight Night 2 ruszyły jeszcze przed pandemią, a przez to jeszcze się opóźniła. Wydarzenie ma się odbyć 28 listopada w Orlen Arenie, a tytułu mistrza świata ma bronić radny Jacek Jasion.

Przygotowania do organizacji gali Arena Fight Night 2 ruszyły jeszcze przed pandemią, a przez to jeszcze się opóźniła. Wydarzenie ma się odbyć 28 listopada w Orlen Arenie, a tytułu mistrza świata ma bronić radny Jacek Jasion. 

Dziś gala mogłaby się odbyć. Czy będzie się mogła odbyć 28 listopada? Nie wiadomo. Póki co bilety nie są dystrybuowane, ale organizatorzy zakładają, że jakaś część widowni będzie mogła zawody obejrzeć na żywo. 

- Kibice będą mogli wejść, w zależności od tego jakie będą wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego. Dzisiejsza liczba zachorowań nie nastraja zbyt optymistyczne. W tym momencie rusza jednak organizacja wydarzenia. Przygotowania trwają już od kilku miesięcy, zaczęły się jeszcze przed wybuchem pandemii - mówił prezydent Andrzej Nowakowski. 

Sport 

- Czeka nas kilka międzynarodowych walk, także o pasy - mówił Piotr Siegoczyński, prezes Polskiego Związu Kickboxingu. 

Przewidziani są zawodnicy z Ukrainy i jeden Włoch. Gala jednak dopiero za 2 miesiące, a w czasach pandemii trudno przewidzieć czy np. nie dojdzie do zamknięcia granic. Organizatorzy zapewniają, że są gotowi i na takie rozwiązanie i w zanadrzu są zawodnicy z Polski. 

Kogo zobaczymy na ringu w Orlen Arenie? M.in. płocczankę, Martę Chojnowską czy Łukasza Puczyńskiego, który powalczy o mistrzostwo Europy. Karta walk nie została jednak jeszcze ujawniona. 

Akcent charytatywny 

Przy okazji konferencji wszyscy goście przygotowali koszulki, które następnie podpisali. Zostaną wystawione na aukcje dla Zosi i Antosia. 

- Nie może zabraknąć wątku charytatywnego - mówił Jacek Jasion. - Po walce chciałbym oddać dwa pasy mistrza świata na aukcję charytatywną dla Zosi i Antosia. Będę bronił 4 tytułów mistrza świata i walczył o pas zawodowy PZK. 

Kolejne informacje dotyczące gali, karta walk i ceny biletów, mają zostać ujawnione w niedługim czasie. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE