Reklama

Gąbin też zagra w owsiakowej orkiestrze

Opublikowano:
Autor:

Gąbin też zagra w owsiakowej orkiestrze - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podobnie jak w poprzednich latach, do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyłącza się również Gąbin. W planach są gminny turniej halowej piłki nożnej strażaków oraz koncert na Starym Rynku.

Podobnie jak w poprzednich latach, do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyłącza się również Gąbin. W planach są gminny turniej halowej piłki nożnej strażaków oraz koncert na Starym Rynku.

Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Gąbinie organizuje pierwszą edycję halowego turnieju piłki nożnej. W imprezie weźmie udział dziewięć strażackich drużyn reprezentujących OSP z miasta i gminy Gąbin. Każda startująca ekipa wpłaci „wpisowe” do puszki jednego z wolontariuszy, tym samym wzbogacając konto WOŚP.

– Hasło 22. finału WOŚP „Na ratunek” idealnie pasuje do strażaków. Jesteśmy gotowi nieść pomoc o każdej porze dnia i nocy – powiedział nam pomysłodawca turnieju, sekretarz ZOMG ZOSP RP w Gąbinie Jakub Ziółkowski. – Serdecznie zapraszamy do kibicowania i zachęcamy do wrzucenia podczas turnieju symbolicznego grosika do orkiestrowych puszek.

W godzinach 15-18.30 na gąbińskim Starym Rynku odbędzie się koncert, w którym wystąpią: zespoły Szkoły Muzycznej pierwszego stopnia (wokalny, akordeonowy, gitarowy, muzyki rozrywkowej oraz saksofonowy), zespoły Brzdąc i Kantata oraz chór Marikon ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej, zespół wokalny Uranos z Gimnazjum im. Jana Pawła II, zespół wokalno-instrumentalny oraz zespoły taneczne Hokus pokus i Huba buba z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury, zespół Kamieniaki z SP w Kamieniu oraz orkiestra dęta OSP Gąbin i zespół Nadzieja.

Fot. OSP Gąbin, gabin.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE