Reklama

G A L I L E U S Z – od przedszkolaka do maturzysty

Opublikowano:
Autor:

G A L I L E U S Z – od przedszkolaka do maturzysty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejny rok szkolny warto rozpocząć z Galileuszem. W ofercie znajdują się kursy maturalne, gimnazjalne, kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty, a także korepetycje dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. Najmłodszych Galileusz Junior zaprasza na warsztaty doświadczalne oraz praktyczne zajęcia informatyczne, na których uczestnicy projektują własne gry komputerowe. Dla licealistów organizowane będą warsztaty laboratoryjne z chemii.

Kolejny rok szkolny warto rozpocząć z Galileuszem. W ofercie znajdują się kursy maturalne, gimnazjalne, kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty, a także korepetycje dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich.
Najmłodszych Galileusz Junior zaprasza na warsztaty doświadczalne oraz praktyczne zajęcia informatyczne, na których uczestnicy projektują własne gry komputerowe. Dla licealistów organizowane będą warsztaty laboratoryjne z chemii.

„GALILEUSZ oferuje zajęcia indywidualne i grupowe z przedmiotów ścisłych, humanistycznych i języków obcych oraz szereg interesujących zajęć dla dzieci. Nasi uczniowie osiągają najlepsze wyniki z egzaminów maturalnych i gimnazjalnych w skali kraju i dostają się do najlepszych liceów oraz na najlepsze uczelnie. Nauczyciele pracujący w sieci Galileusz to osoby lubiące młodzież, posiadające ogromną wiedzę w swojej dziedzinie, a jednocześnie zdolność przekazywania wiedzy w sposób prosty i zrozumiały” - mówi Iwona Brykała, właścicielka płockiego oddziału Galileusza.
Formuła zajęć prowadzonych w Galileuszu oparta na partnerskim podejściu do ucznia jest unikatowa w skali kraju. Nauczyciele są specjalistami z danego przedmiotu umiejącymi przekazać wiedzę w bardzo przystępny sposób. Każde zagadnienie omawiane jest od podstaw w sposób dokładny i precyzyjny, a zajęcia prowadzone są w miłej i partnerskiej atmosferze.


„Najbardziej efektywną metodą przygotowania do egzaminów jest kompleksowe omówienie wszystkich zagadnień teoretycznych i praktycznych, i właśnie w taki sposób prowadzimy kursy w Galileuszu. Materiału jest dużo, dlatego zajęcia rozpoczynają się już we wrześniu i kończą tuż przed właściwymi egzaminami naszym wewnętrznym egzaminem sprawdzającym” – dodaje Iwona Brykała.


Maturzyści mogą zapisać się na kursy z matematyki, fizyki, chemii, biologii, WOS-u, historii, języka polskiego, angielskiego i niemieckiego.


W przypadku egzaminu gimnazjalnego zajęcia prowadzone są w czterech modułach: matematyka, fizyka-chemia, cześć humanistyczna i język obcy (angielski lub niemiecki).


Tegoroczna nowość, czyli egzamin ósmoklasisty, nie straszny będzie uczniom, którzy zdecydują się uczestniczyć w kursie oferowanym przez Galileusza. W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie klas ósmych będą przystępować do egzaminów z języka polskiego, matematyki oraz języka obcego nowożytnego. W Galileuszu można zapisać się na kursy z wszystkich trzech obowiązkowych przedmiotów.


Wszystkie oferowane kursy prowadzone są w grupach od 4 do 12 osób, odbywają się raz w tygodniu i trwają 120 minut. W czasie zajęć uczniowie mają dostęp do darmowych materiałów edukacyjnych, Wi-Fi, a także ciepłych i zimnych napojów.


Sprawdzona kadra, możliwość uczestniczenia w jednym miejscu w zajęciach z różnych przedmiotów oraz dogodna lokalizacja w centrum miasta – to niewątpliwe atuty zajęć prowadzonych w Galileuszu.


Galileusz oferuje również korepetycje prowadzone w formie indywidualnej lub w grupach dwu-, trzy-, cztero- i pięcioosobowych. W przypadku grupy powinny to być osoby z tej samej klasy. Zajęcia trwają 60 minut i mogą być prowadzone w systemie ciągłym lub dorywczym. Prowadzący zajęcia doskonale wiedzą, że wielu uczniów potrzebuje wsparcia, bardziej indywidualnego podejścia, czasami więcej czasu na przyswojenie wymaganego materiału, ale są również tacy, którzy pragną osiągać lepsze wyniki niż ich rówieśnicy. Każdy znajdzie zajęcia odpowiednie dla siebie.


Dla młodszych dzieci (w wieku od 7 do 14 lat) placówka oferuje zajęcia informatyczne.  Uczestnicy uczą się tworzyć proste, a później coraz bardziej skomplikowane gry oraz poznają wizualne skryptowanie i jego zastosowanie w grach komputerowych.
Z kolei warsztaty naukowe dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat to autorskie zajęcia placówki, które pomagają rozwijać zdolności przyrodnicze i są poparte doświadczeniami, które młody naukowiec wykonuje samodzielnie. Dzięki temu dzieci łatwiej rozumieją i zapamiętują omawiane zjawiska i zagadnienia.
Galileusz Płock znajduje się w budynku TSS-ów, ul. Nowy Rynek 3 (II piętro), wejście od ul. Królewieckiej. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.galileusz.com.pl/plock

W dniach 5 - 6 września o godz. 18:00 GALILEUSZ Płock zaprasza na dni otwarte. Będzie można zapoznać się z ofertą, poznać nauczycieli i zapisać się na zajęcia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE