Reklama

Funkcjonariusz więzienny potrącił rowerzystkę. Postępowanie zmierza...

Opublikowano:
Autor:

Funkcjonariusz więzienny potrącił rowerzystkę. Postępowanie zmierza... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przypomnijmy, na początku marca informowaliśmy o potrąceniu 70-letniej rowerzystki w Starych Łubkach (gmina Bulkowo). Jak udało się nam wtedy ustalić, sprawcą zdarzenia okazał się wysoki rangą funkcjonariusz służby więziennej. Co nowego w tej sprawie?

Przypomnijmy, na początku marca informowaliśmy o potrąceniu 70-letniej rowerzystki w Starych Łubkach (gmina Bulkowo). Jak udało się nam wtedy ustalić, sprawcą zdarzenia okazał się wysoki rangą funkcjonariusz służby więziennej. Co nowego w tej sprawie?

[ZT]18221[/ZT]

Jak powiedziała prokurator Grażyna Sadowska, w sprawie konieczne było powołanie biegłego z zakresu wypadków drogowych. Wynika to z różniących się od siebie w znacznym stopniu relacji dotyczących przebiegu zdarzenia obu stron postępowania.

- Obecnie czekamy na opinię biegłych,  jest to niezbędne dla podjęcia dalszych decyzji. Dopiero niedawno przejęłam sprawę po prokuratorze, który odszedł z zawodu - tłumaczy prokurator Sadowska.

Dowiedzieliśmy się, iż dochodzenie w tej sprawie zmierza ku końcowi i niebawem okaże się, czy i jakie zarzuty zostaną postawione sprawcy wypadku w Starych Łubkach. O sprawie będziemy informować na bieżąco.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE