Reklama

Fun Factory na Plaży Patelnia

Opublikowano:
Autor:

Fun Factory na Plaży Patelnia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zespół Fun Factory – legenda lat 90-tych – 19 Czerwca (Piątek) – Plaża Patelnia w Grabinie k.Płocka.Najbardziej roztańczona plaża na Mazowszu – Plaża Patelnia w Grabinie k. Płocka ma zaszczyt zaprosić na pierwszą w historii imprezę z udziałem gwiazdy światowego formatu.

Zespół Fun Factory – legenda lat 90-tych – 19 Czerwca (Piątek) – Plaża Patelnia w Grabinie k.Płocka.

Najbardziej roztańczona plaża na Mazowszu – Plaża Patelnia w Grabinie k. Płocka ma zaszczyt zaprosić na pierwszą w historii imprezę z udziałem gwiazdy światowego formatu.

FUN FACTORY czyli jeden z najbardziej znanych na świecie zespołów lat 90-tych, 19 czerwca w Piątek zagości na scenie Plaży Patelnia. Będzie to bez wątpienia jedno z najciekawszych wydarzeń rozrywkowych w Naszym regionie!

Zespół Fun Factory powstał w 1992 roku i stał się jednym najbardziej rozpoznawalnych na Świecie zespołów Eurodance. Na swoim koncie mają takie hity jak:

I Wanna Be with U, Do Wah Diddy, Celebration, Don't Go Away czy Take Your Chance.

Od momentu powstania zespół Fan Factory sprzedał kilkanaście milionów płyt na całym świecie!

Trasa koncertowa artystów do tej pory cieszy się ogromnym zainteresowaniem i przyciąga tysiące fanów mających sentyment do muzyki lat 90-tych.

„Jesteśmy pewni, że zaproszony na Plażę Patelnia w Grabinie k.Płocka zespół Fun Factory będzie doskonałą alternatywą do koncertów polskiej muzyki dance i disco oraz pozwoli na przywołanie wspomnień tym wszystkim, którzy lata młodości spędzili przy muzyce zespołu Fun Fuctory.
W naszych planach jest organizacja imprez z innymi światowej sławy artystami lat 90-tych, a wspomniane wyżej wydarzenie da nam obraz zainteresowania muzyką z tamtych lat” – mówią organizatorzy imprez na Plaży Patelnia.

Już dziś serdecznie zapraszamy!

19 Czerwca (Piątek) Plaża Patelnia w Grabinie k.Płocka!

Koncert zespołu Fun Factory! – lata 90-te.

Start imprezy: 21:00

Koncert gwiazdy: 24:00

Bilety do nabycia w dniu imprezy w cenie 20zł!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE