Reklama

Fragment Bielskiej zamknięty, są objazdy

Opublikowano:
Autor:

Fragment Bielskiej zamknięty, są objazdy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwają prace związane z asfaltowaniem skrzyżowania Jachowicza z Bielską i Kobylińskiego. Z powodu czasowego wyłączania odcinków Bielskiej autobusy pojadą dziś objazdami.

Trwają prace związane z asfaltowaniem skrzyżowania Jachowicza z Bielską i Kobylińskiego. Z powodu czasowego wyłączania odcinków Bielskiej autobusy pojadą dziś objazdami.

Jak przypomina biuro prasowe Ratusza, drogowcy kontynuują układanie warstwy ścieralnej asfaltu w Alejach i dlatego okresowo poszczególne odcinki Bielskiej będą zamykane.

Komunikacja Miejska poinformowała dziś rano, że w związku z tym autobusy linii 2, 7, 10, 13, 15, 19, 20 i 22 w stronę Winiar / Kostrogaju / Jachowicza ominą przystanek Jachowicza (Bielska) przy poczcie, zatrzymają się na przystanku Jachowicza (młyn) w al. Kobylińskiego przed skrzyżowaniem z ul. Bielską (nie dotyczy linii 20, która zatrzyma się dopiero na przystanku Spacerowa). W kierunku przeciwnym autobusy tych linii także pojadą objazdem, jednak nie ominą żadnego przystanku na trasie. Z powodu objazdów na wszystkich liniach może dochodzić do opóźnień w kursowaniu autobusów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE