Reklama

Fotoradar we wtorek. Gdzie noga z gazu

Opublikowano:
Autor:

Fotoradar we wtorek. Gdzie noga z gazu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podajemy, na których ulicach będą prowadzone roboty drogowe oraz gdzie można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Podajemy, na których ulicach będą prowadzone roboty drogowe oraz gdzie można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Jak już zapowiadaliśmy, od poniedziałku 5 maja zmieniła się organizacja ruchu i objazdów w rejonie Kobylińskiego i Kazimierza Wielkiego w związku z kolejnym etapem prac inwestycji Wodociągów Płockich. Obowiązują objazdy:

- ruch w kierunku centrum odbywa ul. Topolową oraz al. Kobylińskiego (nakaz skrętu w prawo z ul. Topolowej w ul. Kobylińskiego);
- ruch w kierunku os. Winiary odbywa się Al. Kobylińskiego – na odcinku od cmentarza do ul. Bartniczej po drodze tymczasowej, zlokalizowanej po północnej stronie jezdni.
- przy al. Kobylińskiego od Topolowej do Łukasiewicza ruch odbywać się będzie w obu kierunkach.

Jak zwykle trzeba też uważać przy Ciechomickiej, gdzie trwają prace związane z budową kolektora, na Piłsudskiego, gdzie powstaje wiadukt wiadukcie, a także na przebudowywanym rondzie Dobrzyńska - Medyczna i w rejonie ronda Wojska Polskiego. Przypominamy również, że na Kobylińskiego ruch z centrum miasta w kierunku Skarpy i Winiar odbywa się normalnie, ale już w drugą stronę - do centrum - obowiązują objazdy ulicami: Kazimierza Wielkiego - Nowowiejskiego lub Mościckiego - Miodowa - Łukasiewicza.

Gdzie jeszcze trzeba dziś uważać? Miejski Zarząd Dróg kontynuuje remont nawierzchni jezdni polegający na powierzchniowym utrwaleniu z użyciem emulsji i grysu. Prace są prowadzone wieczorami i nocą na na starym moście oraz na ulicach: Kolejowej, Kościuszki i 1 Maja.

Kierowcy powinni dziś uważać również na fotoradar. Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, we wtorek strażnicy ustawią się na ulicach:

- Sierpeckiej,

- Słonecznej, 

- Mickiewicza,

- Szpitalnej.

Fot. MZD

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE