Reklama

Fotoradar w środę. Gdzie noga z gazu

Opublikowano:
Autor:

Fotoradar w środę. Gdzie noga z gazu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podajemy, na których ulicach pojawią się ograniczenia w ruchu, gdzie są prowadzone roboty drogowe oraz w którym miejscu można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Podajemy, na których ulicach pojawią się ograniczenia w ruchu, gdzie są prowadzone roboty drogowe oraz w którym miejscu można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

W środę drogowcy kontynuują remonty chodników na Salezjańskiej i Krzywej, prace związane ze zmianą lokalizacji przejścia dla pieszych na Nowowiejskiego.

Rozpoczął się II etap inwestycji związanej z przebudową ul. Kazimierza Wielkiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Nowowiejskiego do skrzyżowania z ul. Okrzei. W związku z tym będzie obowiązywała czasowa organizacja ruchu. Realizacja planowo powinna potrwać około dwa miesiące (termin zakończenia to początek września tego roku), w tym zostanie wykonane frezowanie nawierzchni asfaltowej, następnie w harmonogramie przewidziano prace rozbiórkowe, wybudowanie infrastruktury podziemnej i przebudowę ulicy wraz z budową zjazdów i chodników bez ścieżki rowerowej.

Trwa koszenie trawników na terenie Płocka, o czym informuje ratuszowy wydział kształtowania środowiska: w rejonie I od 1 lipca do 20 lipca (Łukasiewicza, Tysiąclecia, Miodowa, Pszczela, Skłodowskiej, Mościckiego, Kobylińskiego - działki gminne, Bielska, Bielska - dodatkowe działki gminne.), rejon II od 30 czerwca do 15 lipca (al. Piłsudskiego, al. Jachowicza, al. Jachowicza 19, al. Kobylińskiego, Kilińskiego, Łukasiewicza, Dobrzyńska, Dobrzyńska/PCK – działka gminna, Medyczna), rejon IV od 30 czerwca do 14 lipca (Armii Krajowej, Czwartaków, Jana Pawła II, Mazura/Gościniec wraz z gruntowymi „odnogami” ul. Gościniec, Niedzielaka ks., Norbertańska, Pałacowa, Sikorskiego, Słoneczna, Swojska, Synów Pułku, św. Wojciecha ze wskazanym fragmentem ul. Rogowskiego, Wiśniewskiego, Wyszogrodzka, Zubrzyckiego, Żyzna), pozostałe tereny gminne w tym samym terminie (Akademia Sportu w Jarze rzeki Rosicy, Armii Krajowej – za blokami MTBS - prawa i lewa strona od strażnicy, Park 27 Dębów Pasaż Kutrzeby, środkowy pas rozgraniczający dojazdy do mostu Solidarności wraz z trawnikami przy ekranach, teren pomiędzy os. Wieś i Kościołem św. Wojciecha, teren zielony wraz z boiskami – u zbiegu Bat. Zośka/ Batalionu Parasol, teren za blokami Armii Krajowej 38-36 wraz z terenem przy myjni „Krygol”). Podane terminy mogą ulec zmianie w zależności od pogody.

Od 11 maja na odcinku ul. Kazimierza Wielkiego od ul. Jasnej do ul. Dobrzyńskiej obowiązuje czasowa organizacja ruchu. Zamknięto dla ruchu ul. Parowa na odcinku od zjazdu na Sobótkę do skrzyżowania z ul. Jasną. Możliwy jest wyłącznie dojazd do posesji dla mieszkańców oraz odwiedzających Dom Technika i dom Studenta "Wcześniak". Objazd dla pozostałych pojazdów obowiązuje ulicami: Dobrzyńska – Kobylińskiego – Topolowa - Kazimierza Wielkiego.

Kierowcy powinni dziś uważać również na fotoradar. Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, w środę 8 lipca strażnicy ustawią się na ulicach:

- Grabówka,

- Mickiewicza.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE