Reklama

Fotoradar w środę. Gdzie dziś noga z gazu

Opublikowano:
Autor:

Fotoradar w środę. Gdzie dziś noga z gazu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podajemy, gdzie jeszcze drogowcy będą prowadzili roboty drogowe oraz na których płockich ulicach można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Podajemy, gdzie jeszcze drogowcy będą prowadzili roboty drogowe oraz na których płockich ulicach można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Jak przypomina Miejski Zarząd Dróg, od poniedziałku drogowcy malują oznakowanie poziome na drogach w granicach administracyjnych Płocka. Prace maja być  prowadzone wieczorami, oczywiście, o ile pozwoli na to pogoda.

Jak zwykle trzeba też uważać przy Ciechomickiej, gdzie trwają prace związane z budową kolektora, na Piłsudskiego, gdzie powstaje wiadukt wiadukcie, a także na przebudowywanym rondzie Dobrzyńska - Medyczna i w rejonie ronda Wojska Polskiego. Przypominamy również, że na Kobylińskiego ruch z centrum miasta w kierunku Skarpy i Winiar odbywa się normalnie, ale już w drugą stronę - do centrum - obowiązują objazdy ulicami: Kazimierza Wielkiego - Nowowiejskiego lub Mościckiego - Miodowa - Łukasiewicza.

Kierowcy powinni dziś uważać również na fotoradar. Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, w środę strażnicy ustawią się na ulicach:

- Kochanowskiego,

- Sierpeckiej,

- Mickiewicza.

Fot. SM

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE