Reklama

Fotoradar w piątek. Gdzie noga z gazu

Opublikowano:
Autor:

Fotoradar w piątek. Gdzie noga z gazu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podajemy, na których ulicach pojawią się ograniczenia w ruchu, gdzie są prowadzone roboty drogowe oraz w którym miejscu można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Podajemy, na których ulicach pojawią się ograniczenia w ruchu, gdzie są prowadzone roboty drogowe oraz w którym miejscu można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Drogowcy kontynuują naprawę chodników na Salezjańskiej i Krzywej. Trwają prace związane z budową wyniesionych przejść dla pieszych i progów najazdowych na ul. Gierzyńskiego. Są również naprawiane ubytki w jezdni na Szpitalnej oraz ubytki w asfalcie przy dylatacjach na Moście Solidarności.

Przypominamy o planowanych remontach na terenie miasta. Już w najbliższy poniedziałek, 3 sierpnia będzie zamknięta dla ruchu ulica Dobrzyńska, natomiast w piątek, 7 sierpnia ulice 1 Maja i Kwiatka. Zmieniła się data zamknięcia ulicy Dobrzykowskiej. Przesunięto ją na 17 sierpnia.

W związku z rozpoczętym II etapem inwestycji związanej z przebudową ul. Kazimierza Wielkiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Nowowiejskiego do skrzyżowania z ul. Okrzei obowiązuje w tym rejonie czasowa organizacja ruchu. W przeciągu dwóch miesięcy przewidziano do zrealizowania frezowanie nawierzchni asfaltowej, prace rozbiórkowe, wybudowanie infrastruktury podziemnej i przebudowę ulicy wraz z budową zjazdów i chodników.

Od 11 maja na odcinku ul. Kazimierza Wielkiego od ul. Jasnej do ul. Dobrzyńskiej obowiązuje czasowa organizacja ruchu. Zamknięto dla ruchu ul. Parowa na odcinku od zjazdu na Sobótkę do skrzyżowania z ul. Jasną. Możliwy jest wyłącznie dojazd do posesji dla mieszkańców oraz odwiedzających Dom Technika i dom Studenta "Wcześniak". Objazd dla pozostałych pojazdów obowiązuje ulicami: Dobrzyńska – Kobylińskiego – Topolowa - Kazimierza Wielkiego.

Kierowcy powinni uważać również na fotoradar. Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, w piątek 31 lipca strażnicy ustawią się na ulicach:

- Mickiewicza,

- Grabówka,

- Sierpecka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE