Reklama

Fotoradar w piątek. Gdzie dziś noga z gazu

Opublikowano:
Autor:

Fotoradar w piątek. Gdzie dziś noga z gazu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podajemy, na których ulicach będą prowadzone roboty drogowe oraz gdzie można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Podajemy, na których ulicach będą prowadzone roboty drogowe oraz gdzie można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Na początek ważna informacja - jeszcze dziś, w piątek, zmieni się organizacja ruchu na rondzie na Winiarach - już przed szczytem komunikacyjnym pojedziemy po rondzie, a nie tak jak dotychczas - po drodze technicznej i objazdem.

Trzeba też uważać przy Otolińskiej, gdzie obowiązuje ruch wahadłowy, przy Ciechomickiej, gdzie trwają prace związane z budową kolektora, na Piłsudskiego, gdzie powstaje wiadukt, a także na przebudowywanym rondzie Dobrzyńska - Medyczna i w rejonie ronda Wojska Polskiego. Przypominamy również, że na Kobylińskiego ruch z centrum miasta w kierunku Skarpy i Winiar odbywa się normalnie, ale już w drugą stronę - do centrum - obowiązują objazdy. Nie można przejechać również na odcinku  Nowowiejskiego od Kazimierza Wielkiego do Łukasiewicza.

Kierowcy powinni dziś uważać również na fotoradar. Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, w piątek, strażnicy ustawią się na ulicach:
 
-  Grabówce,

-  Harcerskiej,

- Żyznej.


Fot. SM

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE