Reklama

Filmowy maraton z premierowym pokazem w kinie odwołany

Opublikowano:
Autor:

Filmowy maraton z premierowym pokazem w kinie odwołany - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zamierzali postraszyć kinomanów w piątek trzynastego, ale tak się nie stanie. W planach była m.in. premiera polskiego slashera "W lesie dziś nie zaśnie nikt".

Zamierzali postraszyć kinomanów w piątek trzynastego, ale tak się nie stanie. W planach była m.in. premiera polskiego slashera "W lesie dziś nie zaśnie nikt".

- Z przyczyn od nas niezależnych Maraton 13.03.2020 zostaje odwołany - poinformowało kino Helios.

W ramach maratonu horrorów przewidywano przedpremiery filmów: "Furie" i "Więzień zero", pokaz filmu "Brahms: The Boy 2" oraz premierę "W lesie nikt nie zaśnie nikt". Odnośnie tego ostatniego filmu we wtorek - w kontekście ogłoszenia przez premiera Mateusza Morawieckiego odwołania imprez masowych - producent wraz z dystrybutorem zdecydowali o przesunięciu daty premiery "z uwagi na sytuację kryzysową oraz coraz bardziej nasilające się działania prewencyjne podejmowane przez rząd". Zostanie podana nowa data premiery "w momencie, kiedy sytuacja w kraju się unormuje". Dodajmy, że opóźniono również premierę "Nie czas umierać", najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda. Film miałby trafić do kin dopiero 25 listopada 2020 r.

Wstrzymano sprzedaż wejściówek na maraton. Osoby, które kupiły bilety, proszone są o zjawienie się z tymi biletami w kinie do piątku (do godziny wskazanej na kartonikach).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE