Reklama

Reklama

Ferie zimowe z ORLENEM. Znamy szczegóły akcji!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: PKN ORLEN

Ferie zimowe z ORLENEM. Znamy szczegóły akcji! - Zdjęcie główne

foto PKN ORLEN

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nawet 3600 dzieci z Płocka może skorzystać z oferty PKN ORLEN. Koncern zaprasza młodych płocczan i mieszkańców okolicznych gmin na ferie kulturalne, sportowe i filmowe. Koncern przekazał szczegóły akcji.

Reklama

Na początku grudnia koncern poinformował, że w 2022 roku nie zostaną rozstawione Płockie Ogrody Światła. PKN ORLEN z pewnością stać na rozstawienie instalacji nawet w dobie szalających cen prądu, ale koncern chciał dać przykład, że należy oszczędzać energię elektryczną. 

Pieniądze jednak nie przepadły. W tym samym komunikacie, w którym ORLEN poinformował o rezygnacji z Płockich Ogrodów Światła, podano informację o organizacji półkolonii w czasie ferii zimowych. Przez ostatnie tygodnie trwały intensywne prace przy dopinaniu organizacji. W końcu, na trzy tygodnie przed początkiem ferii w województwie mazowieckim, znamy szczegóły. Koncern przygotował trzy różne wersje półkolonii. Oferta jest przygotowana dla uczniów klas I-VIII szkół podstawowych z Płocka i sąsiednich gmin. Udział w zajęciach jest bezpłatny, a jedno dziecko może uczestniczyć w jednym turnusie.

Ferie sportowe 

Taki rodzaj zawsze cieszy się największym powodzeniem, co widać po sukcesie letnich półkolonii. Dziećmi zajmie się stowarzyszenie Futbolgang. Przygotowano dwa turnusy, a co ważne z perspektywy rodziców - zajęcia będą odbywały się niezależnie w czterech różnych punktach w mieście:

I turnus (13-17 lutego):

  • SP nr 1, pasaż Vuka Karadżica 1;
  • SP nr 11, ul. Jana Kochanowskiego 11;
  • SP nr 17, ul. Miodowa 18;
  • Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Brzozowa 3
 

II turnus (20-24 lutego): 

  • SP nr 1, pasaż Vuka Karadżica 1;
  • SP nr 16, ul. Piasta Kołodzieja  7;
  • SP nr 17, Miodowa 18;  
  • SP nr 23, ul. Walecznych 20.
Oferta skierowana jest do dzieci z klas I – VIII z Płocka i ościennych gmin urodzonych w latach 2008-2016.

- Każde dziecko będzie miało zapewnioną: opiekę w godz. 08.00-16.00, wodę, drugie śniadanie, obiad, profesjonalną opiekę psychologiczną, zajęcia sportowe, ubezpieczenie, organizację mini turniejów oraz świetną atmosferę i dobrą zabawę - zapewnia PKN ORLEN.

Warunkiem zgłoszenia dziecka do udziału w feriach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego wraz z załącznikami i jego osobiste dostarczenie w dniach 30 lub 31 stycznia 2023 r. w godz. 16.00 – 20.00 do Szkoły Podstawowej nr 1 (Pasaż Vuka Karadżica 1). Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba dorosła będzie mogła zapisać jednorazowo maksymalnie 2 dzieci. W przypadku posiadania karty dużej rodziny jedna osoba będzie mogła zapisać ilość dzieci zgodnie ze wskazaniem w karcie.

O zakwalifikowaniu się dziecka decyduje kolejność zgłoszeń.

Ferie kulturalne 

Drugą ofertą są ferie z kultrą - tu również przygotowano dwa turnusy, prowadzone przez Stowarzyszenie Edukacji Kulturalno – Artystycznej i Nauki. Oba odbędą się w Szkole Podstawowej nr 23 przy ulicy Walecznych 20 w Płocku, w terminach: 13 – 17 luty 2023 roku (I turnus) oraz 20 – 24 luty 2023 roku (II turnus). Dzieci będą uczestniczyć w warsztatach: muzycznych, plastycznych, teatralnych, tanecznych i audiowizualnych. 

Warunkiem zgłoszenia dziecka do udziału w feriach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego wraz z załącznikami i jego osobiste dostarczenie w terminie 30 – 31 stycznia 2023 r. w godzinach 16.00 – 18.00 do Szkoły Podstawowej nr 23 (ul. Walecznych 20). Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba dorosła będzie mogła zapisać jednorazowo maksymalnie 2 dzieci. W przypadku posiadania karty dużej rodziny jedna osoba będzie mogła zapisać ilość dzieci zgodnie ze wskazaniem w karcie.

O zakwalifikowaniu się dziecka decyduje kolejność zgłoszeń.

Ferie filmowe 

We współpracy z NovymKinem "Przedwiośnie" PKN ORLEN ufundował także ferie filmowe dla dzieci w wieku 4-15 lat. 

- W dniach 13 – 17 lutego 2023 PKN ORLEN zaprasza dzieci wraz z opiekunami na seanse filmowe do NoveKino Przedwiośnie w Płocku na 10 bezpłatnych seansów filmowych skierowanych do różnych grup wiekowych oraz animacje i zabawy na terenie kina przed seansami. Bezpłatne bilety będą dystrybuowane w dniach 6 – 10 luty 2023 w Centrum Edukacji przy. Al. F. Kobylińskiego 25 w Płocku, w godzinach 12:00-18:00. Do odbioru biletów upoważnione będą wyłącznie osoby pełnoletnie. Jedna osoba będzie mogła odebrać jednorazowo maksymalnie 3 bezpłatne bilety. Natomiast w przypadku posiadania karty dużej rodziny jedna osoba będzie mogła odebrać ilość biletów zgodną ze wskazaniem w karcie. Bilety będą dystrybuowane do wyczerpania miejsc.

Repertuar:

Poniedziałek 13.02

Sala 1 - 10:30 – Kot w butach: Ostatnie życzenie dubbing

Sala 2 – 11:30 - Bella i Sebastian: Nowe pokolenie dubbing
 

Wtorek 14.02

Sala 1 - 10:30 –  Zadziwiający kot Maurycy dubbing

Sala 2 – 11:30 – HIT FILMOWY 2022 (ograniczenie wiekowe od 13 r.ż.)
 

Środa 15.02

Sala 1 - 10:30 –  Kierunek księżyc dubbing

Sala 2 – 11:30 – Pan Zabawka dubbing
 

Czwartek 16.02

Sala 1 - 10:30 –  Mumie dubbing

Sala 2 – 11:30 - HIT FILMOWY 2022 (ograniczenie wiekowe od 13 r.ż.)
 

Piątek 17.02

Sala 1 - 10:30 –  Kot w butach: Ostatnie życzenie dubbing

Sala 2 – 11:30 - Asterix i Obelix: Imperium smoka dubbing

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie feriezorlenem.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy